Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit kéne csinálnom...

Most mégis mit kéne csinálnom anyukámmal?

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek a folytatása: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt én már nem bírom. Ma nem álltam vele szóba. Nem azért mert haragszom rá, hanem mert nem akartam veszekedni. És ráadásul este fél órán keresztül sírtam miatta, meg ma reggel is... Már nem is volt könnyem :( Erre most meg ilyeneket mond, hogy: Hát nem ő kezdte, és ha akarok neki valamit mondani, akkor majd odamegyek... De ha odamegyek csak veszekedni fog. Mit csináljak?


2011. ápr. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én anyukám is ilyen.. igaz én nem vagyok kitűnő. De jól tanulok ( 4-5) de ha beugrik egy 3as már ordít. én nem szolok neki vissza azt cső. leszarom. nekem is volt egy kérdésem ha gondolod elolvashatod h nem könnyű a helyzetem: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_.. tessék.. ilyen jó az anyám-.- mindenért ordít-.- én se bírom nagyon:S
2011. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárások. "Anya, az a baj, hogy olyan tehetségeket tulajdonítasz nekem, amik nincsenek meg bennem" "Anya, neked melyik volt a kedvenc tantárgyad? Hányas voltál belőle?" "Hányas voltál kémiából, anya? Ötös? Nem segítenél akkor nekem egy kicsit?" " Anya, eleget gyötröm én magamat. Ne gyötörj te is, kérlek."
2011. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt mondja, hogy neki egyáltalán nincsenek elvárásai szerinte. Mert a testvérem nem volt túl jó tanuló. És nem hiszi el nekem. És engem meg zavar, hogy ilyenekkel traktál. És nem is szól hozzám. Egyáltalán. Pedig az anyám vagy mi?! Nem? Én szeretem anyukám. De annyira rosszul esik amiket mond nekem
2011. ápr. 16. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen csak ő nem a jegyeim miatt cirkuszol, mert már régen befejeztem a gimit (5 éve) hanem MINDEN miatt. Ő is azt mondja h szerinte nincsenek elvárásai de néha úgy érzem, hogyha egyszerre csinálnék 10 dolgot meg 20 nyelven beszélnék meg lenne 6 doktorim akkoris belekötne valamibe. Nekem is rengeteg átsírt éjszakám volt pedig már férjnél vagyok :) Ráadásul a legtöbb vita azért alakul ki mert én olyan visszapofázós vagyok amin mégjobban felhúzza magát, de kezdem megszokni meg megtanulni kezelni... meg ő is kezd rájönni hogy én milyen vagyok valójában meg milyen a vérmérsékletem. Néha elég jól el tudunk mászkálni ide-oda (pl vásárolgatni vagy beszélgetni valamiről), de a legtöbb esetben semmi nem jó neki... pedig nem 1x volt olyan h úgy csináltam ahogy mondta, kiváncsi voltam mi lesz a reakció.... és ez volt: "én nem is emléxem hogy ezt mondtam neked, nem jó ez így ahogy csinálod"... na pffff nekem is kicsit elegem van. Néha elgondolkozok azon hogy mi van ha skizofrén mert tényleg elfelejti soxor h mit mondott... meg a viselkedése is olyan mintha 2 személyiség lakna benne. Az egyik kedves, megértő... a másik meg ilyen kötöszködős.
2011. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj szerintem, hogy nagyoon jól tanulsz és hogyha 3mas jön akkor az már baj neked is és anyudnak is. Mert neked sem elég a 3as jobbat szeretnél..:/ És anyud is elvája tőled 4-5, de túlreagáljátok mert vanak olyan gyerekek akik csak 2-3asak és te emg ennek is örülhetnél, legalább nem buksz meg :) x) anyud meg iszonyúan szigorú veled szerintem, elvárja a jó jegyet mint álltalánosba vooltál 5 de már ez nehezebb neked, probáld neki megmagyarázzni, hogy itt többet kell tanulni nem úgy mint általánosba és így nkd ez is elég. [gondolom, remélem segítettem..]
2011. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!