Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodban esett le,...

Hány éves korodban esett le, h milyen csodálatos szüleid vannak és mi mindent megtettek érted?

Figyelt kérdés
mikor(hány évesen és minek hatására) jöttél rá, h milyen szeretetteljes burokban neveltek, meg h mennyi áldozatot hoztak? (gondolok azokra akiknél így volt). Megköszönted nekik? kort és nemet is légyszi
2011. febr. 9. 21:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

valahol mindig is tudtam és éreztem.

amikor olyan 14-15 voltam, akkor szembesültem vele, hogy a nagyszüleim sajnos nem fognak örökké élni. ettől kezdve mindig szépen beszéltem velük, még a legrosszabb pillanatomban sem engedtem meg magamnak hogy akár csak egy kicsit is bunkó legyek, mert tudtam, hogy megbánnám.

mégis, mikor meghaltak, szemétnek éreztem magam azért, mert sokkal több időt tölthettem volna velük, de mégsem tettem. hülye voltam :(


sokat tanultam ebből, és azóta anyummal sem beszélek soha bántón, és annyi időt vagyok vele amennyit csak tudok.


nagyon szerettem a nagyszüleimet (nekik köszönhetem a lakásomat, a csodálatos gyerekkoromat) és imádom anyumat, mert mindig mindenből a legjobbat adta nekem. volt, hoyg erején felül.

ezt sosem lehet meghálálni, de mindent megteszek, amit tudok...

2011. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tegnap 21:57 vagyok, nálunk nem volt semmiféle szigor abból a szempontból, hogy mikor hová meddig mehetek, nem kellett engedélyt kérnem, mint ahogy a legtöbb ismerősömnek sem, bárki jöhetett hozzánk is, szerintem teljesen jól volt ez így, hogy ilyen szabadosan neveltek, szüleim fiatalon vállaltak gyereket szerencsére (tervezetten), így szerintem jobban átérezték a kamaszkorom gondjait, sosem lázadtam ellenük. Nem lettem sem drogos (még ki sem próbáltam soha), sem alkoholista, nem cigizek és ribanc sem lettem, van két szakmám és érettségim, annak ellenére fiatalabb koromban (15,16,17 (ekkor kezdtem el igazán-21) viszont sokat buliztam (nem minden héten de gyakran). Mostanra pedig már úgy érzem, hogy kinőttem a bulizásból, komolyabb dolgok érdekelnek, sok "nekem mindent tiltottak" ismerőssel ellentétben.
2011. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!