Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt hozzám hasolnló 23 év...

Van itt hozzám hasolnló 23 év körüli lány, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

22 éves voltam mikor megszületett a kislányunk. Az ismerőseim közül sokan lenéznek emiatt. Boldog párkapcsolatban élek, még nem vagyunk házasok, mondjuk már tervezgetjük, de mindig akadnak fontosabb dolgok.

Miért gondolják akkora bűnnek, ha valaki 22 évesen szül gyereket? A szülészeten szinte én voltam a legöregebb, csupa 18 év körüli volt a legtöbb kismama... Terveztük a babát, nem pedig csak besikerült mint a szülészeten a volt szobatársamnak aki még csak 17 éves volt.


2011. febr. 9. 22:28
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
83%

Hát szerintem nincs evvel semmi gond,ha jól megvagytok és az

anyagiak is engedik miért nem szülhetne valaki 22 évesen??az meg h nem vagytok házasok szerintem semmit se jelent...ne foglalkozz velük!!!sok boldogságot!! :)

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha te boldog vagy mért érdekekelnek mások?
2011. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy :)
2011. febr. 9. 22:35
 4/33 A kérdező kommentje:

Ha bántják az embert, azért az valahol fáj.

Én nagyon boldog vagyok, csak nem értem, hogy miért olyan rosszindulatúk az emberek

2011. febr. 9. 22:39
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

De fura... Én a hozzászólásokból mindig azt veszem le, csak és kizárólag a 22 év számít az ideális kornak. :D Már 25 évesek képesek aggódni, hogy kiöregednek a szülésből! Volt, aki megszólt egy házaspárt, akik csak 32 éves koruk körül vállaltak gyereket. Senki se jó, úgy látszik! Tudod, akinek nincs más szórakozása, mit hogy másokat kritizáljon, az úgyis talál okot!

Ne foglalkozz vele,ki mit gondol,mindenki csinálja úgy,ahogy a lehetőségei megengedik, és ahogyan neki megfelel.

(30/N és még nincs gyerekem.)

2011. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
74%
1.vagyok!!!lehet irigykednek a boldogságodra!!!ennyi..sz___rd le őket!!! :)
2011. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Én is 23 vagyok (na jó, a fenébe, tavasszal már 24), és 3 éves fiam van :) Hát érdekes, amikor én szültem, mindenki más 30 körül volt, és most is, ahány anyukával találkozom, pl. bölcsiben, mind már 30 fölött van, sőt, van aki már 40 is elmúlt. Fura.
2011. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Szia!:)


Szerintem akik kritizálnak irigyek rád. Jó lesz a későbbiekben, hogy fiatal anyuka vagy és nem lesz akkora korkülömbség köztetek:)


Én személy szerint nagyon család-párti vagyok. Nagyon szívesen szülnék már akár 22 évesen is, csak hát ahhoz kéne egy normális fiú és megfelelő anyagi háttér. Szerencsések vagytok, hogy Nektek ez megadatott!:)


Sok boldogságot!


L/19

2011. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 9. 22:46
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én ugyan már 30 éves vagyok, de nekem is 22 éves koromban született az első kisfiam. És engem nem érdekelt ki mit mond. Ha a jó Isten azt akarta, hogy megfoganjon,akkor nem ölöm meg a saját gyerekemet! Mondjon bárki bármit is! A párom, aki azóta természetesen a férjem, örült, és boldogok vagyunk a mai napig. 21 hetes várnadós voltam, amikor összeházasodtunk, és még a pap, aki összeadott minket, az is azt mondta, hogy ha megfogant, akokr helyes, hogy összeházasodunk, szóval nem mondta, hoy paráználkodtunk, vagy valami hasonló.

Azóta még 2 kisfiúnk született. Szóval van egy 8, egy 5 és egy 2 éves kisfiúnk, pedig 30 éves vagyok. De én így vagyok boldog, mi így vagyunk boldogok.

Csak a te boldogságod, és a gyermeked, párod boldogsága legyen neked mindig fontos, ne más véleménye!!!

Sok boldogságot nektek!

2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!