Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az egyedül maradt nőkkel?

Mi lesz az egyedül maradt nőkkel?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is megkövezne, meg le önző ge.izne egy elméleti kérdésre akarok választ kapni vagy inkább azt ,hogy ti hogy vélekedtek Róla.Ma a Magyarországon élő fiatal nők igen csak nehezen élnek ,mert huszon éves korukban sem kapnak munkát,illetve párkapcsolatot sem,mert a mai nők okosabbak és az bizony igényt teremt ,aminek a pasik nem tudnak és nem is akarnak megfelelni és ezért egyedül maradnak...tehát társadalmi felelősség meg van rajtuk tehát gyerek meg kellene és szerintetek ennek a problémának mi lesz a megoldása?
2011. febr. 10. 03:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit szürreális, amit írsz....

Nincs semmiféle ilyen tendencia.

2011. febr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha sok lesz az egyedul elo no, akkor sok lesz az egyedul elo ferfi is. Mi lesz veluk? Semmi. Ok ezt az eletet valasztottak. Azt irod, hogy a mai fiatal noknek nehez parkapcsolatot kialakitani a karrier miatt. Ez egy valasztasi lehetoseg es egyebkent sem muszaj 100%-osan csak a munka iranyaba elmenni. Lehet olyan is, akinek lesz parja, de nem vallal gyereket vagy olyan, aki gyerek mellett is tud dolgozni. Igen, kiesnek evek, de hat ez nem az elso generacio lesz, amelyik ezt teszi.
2011. febr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem szürreális. Nagyon sok 30-40 éves nő van egyedül. VAgy azért, mert kényszerszingli, vagy azért mert simán szingli, vagy azért, mert elvált/elhagyták.

Érdekes kérdés, hogy mi lesz velük. nem tudjuk. Még sosem volt ilyen, egy generáció életében sem.

Valószínűleg idősebb korukban nagy bajban lesznek. Más 20-30 évesen megállni saját lábon és függetlennek lenni, és más amikor majd 60-70 évesen kell ugyanezt tenni. Amikor senki sem fogja rájuk nyitni az ajtót. Amikor senki sem fogja ápolni őket, vagy csak nagyon drágán a felfogadott ápolónő. (Persze ilyen előfordulhat családos emberrel is, de azért erre az esély kisebb).

Én látom azokat az embereket magam körül, akik idősek, és vagy özvegyen maradtak gyerek nélkül, vagy sosem volt senkijük. Nagyon magányosak, sok esetben nagyon megkeseredettek. Bármi bajuk van, senki nem visz egy pohár vizet, ha bármi van a ház körül,a kkor vagy szerelőt hívnak a legkisebb probléma kapcsán is, vagy könyörögni kell másik szomszédnak, "barátnak".

Nagyon szomorú élet az övék :(

És most fog kinevelődni egy-két ilyen generáció, akinek olyan mérvűek az elvárásai, olyan kapcsolat-házasság fóbiások, függetlenség mániások és más emberhez nehezen alkalmazkodók, hogy nagyon sokukra ez a sors vár. persze ők erre mindig gyártanak valamiféle ideológiát (hogy ez most és mindörökké nekik miért jobb), de ez olyan emberek viselkedése, akik annyira félnek a jövőtől, hogy inkább becsukják szemüket, fülüket és mániáig magyarázzák maguknak, hogy velük ilyen sosem történhet, "mert...". :( én ilyenkor mindig sajánlom őket.

2011. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nőként simán egyedül jól ellennék, csak az a baj, hogy a nőknek sokkal nehezebb munkát találni, illetve olyan munkát találni, amit rendesen megfizetnek. Legalábbis nekem ez az észrevételem. Sok munkanélküli 20-on, esetleg 30-as lány, nő tengődik. A pasik könnyebben kapnak munkát.

Az igazság az, hogy annyi a szemét pasi, hogy a nők egy része nem akar egy bizonytalan "kapcsolatba" belemenni. Na meg egy olyanba sem, ahol a kompromisszumkötés csak a nőre vonatkozik.

Saját tapasztalat az utóbbi. A pasik nagyon elvannak kényeztetve, elkényelmesedve. Abszolút nem is keresek párt, nekem nem hiányzik az a sok rossz, ami ezzel járna. Mondom úgy, hogy nem éltem párkapcsolatban. De mindenhol látom és hallom a sok rossz kapcsolatot.

Nekem csak pénz kellene (jobb állás), lakás és nyugalom. Ha lesz szerencsém normális férfihez, azt sem bánom.

2011. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Erről is a férfiak tehetnek,mint mindenről!
2011. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Néhány 10 évvel ez előtt az volt a tendencia hogy a férfi és a nő együtt építi a jövőjét.20-as éveikben lettek szülők.Közös élet közös vagyon.


A női emancipáció mára úgy elszabadult, hogy a pénz került a fontossági sorrend élére.

Tehát a sorrend:

Legyen pénzem

Éljek meg mindent (kirándulás,utazás,szórakozás..stb)

Ezek után pedig "kell" egy férfi.

Közben a nő közel 30 éves lett (ha belevesszük hogy 22-24 éves korában fejezi be a tanulmányait maradt 6 szabad éve)

Ha eközben megjelenik valaki az életében, akkor zavarttá válik mert fél a kötöttségektől és nem kezd bele komolynak látszó helyzetekbe.


Mind emellett lépten-nyomon azt hallja hogy 30 felett szülni nem rizikómentes (meg hát kislányom a szomszéd Gizike már 3 éve férjhez ment)


F/28

2011. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

F/28, ez a ti hibátok!


A pasik 30 éves koruk előtt nem akarnak elköteleződni (itt bőven lehet olvasni arról hogy húzzák a huszonéves nők agyát!!)

Igaz én találkoztam olyan fiúval aki korán akart családot (23-24 évesen és van is neki!) de a többség inkább saját magának épít vagy örököl házat és autót...stb egzisztenciát, míg közben a huszonéves csajok agyát húzzák, aztán mire már házasodnának, addigra már kihűl a kapcsolat.


Szerintem a helyes a következő lenne:

1. fiatalok befejezik az iskoláikat

2. 1-2 év járás után házasságot kötnének (ki mikor ér el idáig)általában a fiatalok nagy része 22-24 évesen már párkapcsolatban van, és a lányok is sokan családot akarnak.

3 Házasság. Itt ellehet dönteni hogy még dolgozzon a lány, vagy minden áron gyereket akar, és később akar menni dolgozni.


És mi van helyette?


Azért azt figyelembe kell venni, hogy nagyon kevés férfi van, aki 20-onévesen házasodni akar, inkább összeszedik pénzzel, egyéb anyagi javakkal magukat, és kihasználják a lányokat (2-3-7-8 éves párkapcsolatok, amelyek nem tartanak sehová) és aztán mikor már van saját vagyonuk meg minden, addigra ugye kb. 35 évesek, szereznek maguknak egy kb. 22-27 éves lányt, aki persze most kezdi az életét.

Szó sincs itt már közös vagyonról. A pasi elherdálta a exbarátnői idejét, míg ő könnyen van, mert 30-as éveiben is lehet 20-onéves baránője, felesége.


Gondolom, az exbarátnők harmincason fognak szülni, ha egyáltalán talál magához illő 30-ast. Mert ugye 20-on éves fiúk még nem akarnak házasodni.


Végülis ez van. A pasik úgy gondolják, minek megvenni a tehenet, ha úgy is kapnak tejet. Ez igaz, de nem biztos hogy hasznos!

2011. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ez igaz, előző! de erről meg a nők tehetnek!

hiszen ha a nő nem feküdne, költözne össze minden útjába kerülő kicsit is vonzóbb pasassal,a kkor nehezebb lenne kihasználni!

ha a kapcsolat elején tisztázva lenne, hogy ő házasságot akar, mégpedig záros időn belül (1-4 év), gyereket akar, és csak olyan pasival fekszik le és költözik össze, aki szintén igy gondolja és akivel TÉNYLEG működik a kapcsolat... akkor NEM TUDNÁNAK a pasik ehhez igy hozzáállni.

kettőn áll a vásár. És ebben inkább hölgyválasz van!

2011. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

12:39 vagyok

egy dolgot elfelejtettem: tisztelet azoknak a nőknek, akik nem ilyenek és bőven vannak azért ilyen nők is manapság :)

2011. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

12:39


12:23 vagyok. Én még nem is éltem senkivel együtt, pedig 26 éves vagyok!

2011. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!