Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy valakivel,...

Voltál már úgy valakivel, hogy valójában nem is szeretted?

Figyelt kérdés
Tehát másra vágytál, nem érezted jól magad vele. Miért maradtál vele, és mennyi ideig?
2011. febr. 10. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Voltam úgy.Nem azt mondom,hogy nem szerettem,de amikor már kacsintgat az ember,akkor az már régen rossz.Valószínüleg le is léptem volna,csak az aki tetszett szintén foglalt volt,pedig érezhető volt a vibrálás,de nem dobtuk fel egymásért az életünket.És én nagyon jól tettem,mert azóta tényleg szerelmes vagyok a mostani páromba,már 3 éve.Előző kapcsolataimnál csak azt hittem h az szerelem.
2011. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen kapcsolatom. Az elején nagyon szerelmes voltam belé, viszont ő nem úgy adta azt vissza, ahogy vártam volna, ill. hát.. gondolatban, később pedig tettel meg is csalt.


Két és fél évet voltunk együtt, ebből fél évig kb nagyon szerelmes voltam belé. Ez volt az elején. Utána már csak a kapcsolatot probáltam rendberakni, de mivel csak én küzdöttem, hogy jobb legyen, otthagytam.De ő visszakönyörögte magát Sokszor eljátszottuk a két év alatt ezt, míg végül most karácsonykor mikor mondtam neki, h még egy utolsó esélyt kap, közölte, hogy ő mégsem engem akar, hanem egy másik lányt akar megismerni...


Azért maradtam vele, mert ő jelentette az egyetlen támaszomat, a családomat. És mert nagyon ragaszkodó tipus vagyok. Szerelemmel már nem szerettem,csak szeretettel, mint barátot.

Másra vágytam, mint amit ő adott. Többet szerettem volna az odafigyelésből, a romantikábol. Mikor megismerkedtünk még diák volt, aztán lett főállása, akkor írta a diplomáját is, és teljesen kifordult önmagából.


Azóta a mostani kapcsolata nagyon hamar megromlott...

Evvan.

2011. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tanácsos az elvakult szerelemre alapozni, hiszen a szerelem vak. Egy idő után mérséklődik, majd jön a valóság, az esetek túlnyomó többségében elég durva az a valóság. Eddig elszúrtam a választásaimat, tehát ezek után úgy keresek párt, hogy azt figyelem, mennyire tisztel, figyel rám a párom, nem pedig a szimpla szimpátiára vagy szerelemre fogok alapozni.
2011. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert nem voltam biztos benne, hogy tényleg így van. Hitegettem magam.
2011. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam. Barátommal (aki szerettem nagyon) való szakítás után, pontosabban ő hagyott ott, összejöttem valakivel aki csak tetszett de még mindig előző után sóvárogtam, nem tudtam kiverni a fejejmből. Én sajnos ebből a szempontból gyáva vagyok, inkább járok valakivel aki nem érdekel komolyabban mint egyedül legyek, főleg abban az időszakban összes bartnőmnek volt kapcsolata, és mindig együtt mentünk mindehová, nem akartam egyedül lenni. Most már férjem van és gyermekem, és nem tudom elképzelni hogy valaha szétmenjünk, de mai napig nembántam meg hogy akkor úgy tettem ahogy tettem, mai fejjel sem gondolom másként. (sajnos. tudom, nem bátor dolog és nem is tisztességes de rettegek az egyedülléttől)
2011. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

11:18-as válaszadó vagyok, ajánlom ezt az oldalt elolvasni:

[link]

2011. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is nagyon félek az egyedülléttől! Egy 3 éves kapcsolatban másfél évet én is így voltam, nem tudtam szakítani, mert nem akartam egyedül lenni. Aztán megismertem valakit, aki átsegített ezen a nehéz helyzeten. Rövid kapcsolat volt, de neki köszönhetem, hogy ki tudtam lépni abból a vergődésből.
2011. febr. 10. 11:23
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen,és nem maradtam vele.
2011. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ilyenben vagyok, és pokollá teszi az életemet. Régebben nagyon szerettem, de mikor terhes lett, nagyon elszaladt vele a ló. Folyamatosan bántja a hozzátartozóimat, családomat, mindenkit, aki hozzám tartozik, és akit szeretek. Úgy érzem, már én is csak útban vagyok neki. Ha nem a közös gyerekünket várnánk, már rég elzavartam volna, hogy éljen azzal, aki ezeket elviseli. Így inkább csak szenvedünk egymás mellett. Próbálok vigyorogni a gyerek miatt, de ez a vigyorgás egyre inkább erőltetett vicsorgás...
2011. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. 10 hónapot. Az ok pedig az, hogy ő nagyon nagyon szeretett és kötődött hozzám. Így is jöttünk össze, hogy ő már annyira vergődött, hogy nem bírtam tovább húzni az idegeit és nem akartam megbántani, mert nagyon jó barátom volt és élveztem is, hogy mindent elmond nekem és én is elmondhatok neki.. Mondjuk ehhez kellett az a szerotonin szint is ami a vérében volt miattam, de lényegtelen..

Szóval 10 hónapig voltunk együtt, mikor kitalálta, hogy már nem szeret és legyen vége. Aztán vége lett.. Ő sem bánkódott és én se.

Bár én az elején kikötöttem, hogy én őt úgy szeretem, mint a húgomat(idősebb volt nálam...) és nem fogom jobban, de ha ez neki megfelel és el tudja viselni az én stílusomat korlátozások nélkül akkor legyen...

Bár én sohasem akartam jobban szeretni, mert én tökéletesen megvoltam elégedve azzal ami van. És elég volt az, hogy ő engem nagyon szeret és ezzel neki örömet szerzek, hogy ott vagyok vele... Mondjuk röstellem, de az első csókra várnia kellett vagy 2 hónapot illetve a kezét is elég nehezen fogtam meg az elején, de aztán belejöttem és minden "normális" volt.

2011. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!