Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy valakivel,...

Voltál már úgy valakivel, hogy valójában nem is szeretted?

Figyelt kérdés
Tehát másra vágytál, nem érezted jól magad vele. Miért maradtál vele, és mennyi ideig?
2011. febr. 10. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Azért jöttem össze vele, mert mindenki határozott véleménye az volt, hogy rám fér már végre egy normális, rendes fiú és én is így láttam jónak. Nagyon nem kellett volna belemennem, a végén már szinte undorodtam tőle, de úgy éreztem, nem bírnám megbántani sem. Kicsit kevesebb mint egy évig voltam vele, aztán erőt vettem magamon és szakítottam.
2011. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
4 évig voltam az exemmel, abbol az első fél évben szerettem.Utána csak azért maradtam vele, mert a nekem csak papíron volt családom, amúgy nem igazán.Az ő családja lett az én családom, és a családtól nem tudtam elválni.
2011. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen. 1évig voltunk együtt. Pedig egy hazudozó volt. A sötét kis titkairól valahogy elfelejtett beszámolni. Én többször otthagytam, de mindig vissza könyörögte magát, megsajnáltam. Igazából nem értem miért akart mindig kibékülni, még azt sem mondhatom, hogy a szex miatt mivel az nemigen volt. Anyukám is mondta, hogy nem hozzám való. De ha belegondolok jól elvoltunk, bár inkább olyan volt mint egy haver.
2011. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!