Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy valakivel,...

Voltál már úgy valakivel, hogy valójában nem is szeretted?

Figyelt kérdés
Tehát másra vágytál, nem érezted jól magad vele. Miért maradtál vele, és mennyi ideig?
2011. febr. 10. 11:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt hiszem nem voltam. Amikor elmult a szerelem és már nem tudtam elviselni a kapcsolatot akkor igy vagy ugy de vége lett.

Kinek jó úgy élni hogy nem érzi jól magát a bőrében? Vagy hogy a másik érezze jól magát a bőrében az én káromra.


Nem jó és nem is egészséges úgy együtt lenni hogy az egyik fél folyamatosan bakot tart a másiknak, az meg a fejebúbján ágaskodik amig elnem önti nyakig a ....

2011. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért voltam azokkal a pasikkal. 1 volt akit úgy éreztem,hogy szeretem,de se veled,se nélküled kapcsolat lett,és én úgy döntöttem, inkább nélküle a hülye dolgai miatt,amit megismertem (k.rvázott, aztán dijibe úgy bepiált,hogy össze pisálta magát..)

2 hét,max egy hónapos kapcsolataim voltak. Aztán teljesen váratlanul,egy buli utáni hajnalon (tőlem cseppet sem megszokott módon- 40 km-re az otthonomtól,azt mondta,hogy majd hazavisz és maradtam...:) nem bántam meg :) ), egy pasassal úgy jöttem össze,hogy a vége közös háztartás és 2 (+1 a pociban) gyerek lett :)


üdv:24/N

2011. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
A férjemmel 10 évig voltunk együtt. Fél éve rájött, hogy nem szeret, elköltözött. Aztán a különélésünk alatt folyamatosan jött hozzám, nem nagyon hagyta, hogy legyen más kapcsolatom, közben neki volt. Másfél hónapja hazaköltözött, hogy próbáljuk meg újra. Pár hét után rájött, hogy nem megy, nincsenek érzések, csakhogy addigra már teherbe estem (előtte évekig nem jött össze semmilyen módszerrel sem, nem számítottunk rá). Ő mégis elhagyott, merthogy nem szeret. Tényleg lehet ennyire erős ez az érzelem dolog? Hogy átgázolunk másokon? Hozzáteszem, 10 évig nagyon jól, tartalmasan éltünk, soha nem voltak komoly problémáink.
2011. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
utolsó: ne haragudj de nagyon hülye vagy. Vetesd el a gyereket és lelj új párra. Vele meg felejtsd el örökre. Szerintem direkt tönkre akart tenni, és te hagytad magad.
2011. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy hülye,és vetesse el a gyereket??????

Te felfogod mit beszélsz?

2011. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, 31 leszek nemsokára, éveken keresztül rengeteg kezelésen átestem, volt inszem, lombik és nem jött össze. Aztán most végre sikerült. Nem gondolod, hogy most elvetetem (ugye tudjuk, hogy az abortusznak is komoly kockázatai vannak) és újra várok a csodára?!
2011. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért..


Kedves előző kismama!

Látod, akármilyen őrült bunkó is a férjed, legalább volt értelme a kapcsolatnak!

Gratulálok a várva várt magzatkához!

Nagyon kívánom, hogy találjon rád valaki, aki így, mindenestől fog igazán szeretni titeket!!!

2011. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Még tini koromban voltak ilyen pár hónapos kapcsolataim, hogy csak kedveltem az illetőt. Azóta már nem találom értelmét.
2011. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem bírom az ilyen társ függő embereket bocsi de mért kell attól félni hogy egy ideig egyedül leszel.
2011. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

12:44 vagyok


Köszönöm a bíztatást, kedves dolog.


És köszi annak aki lepontozott! Bravó!!

2011. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!