Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nő utálja a szexet...

Hány nő utálja a szexet átlagosan egy házasságban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan egy házasságban 1 nő szokott lenni :-)

De nem biztos, hogy a szexet is utálja ...

2011. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjével vagy más férfivel?
2011. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bárkivel
2011. febr. 10. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy utálom, de sokkal ritkábban igénylem, mint a párom.
2011. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egy nő azért utálja a szexet mert:

1., nem szereti a férjét már -nem jó a házasság, ezért nem jó a szex sem, mivel a nőt a szívén keresztül kell meghódítani (szép cselekedet, szeretet, gondoskodás kimutatása)ha állandó veszekedés,konfliktusok, lelki terror, testi terror van, a nő a szexet is hanyagolni fogja.

2., ha nem jó szexpartner a férj, vagy nem tudja a nőt kielégíteni (akármi miatt), vagy nem is akarja kielégíteni (azaz önző), a nőnek ez unalmas tevékenység lesz, ami kiegészül egy "engem ne használjanak du*gásra" érzéssel.

3. Ritkán lehet a nő aszexuális, azaz frigid, aki már a kapcsolat elején sem érzett semmit szex közben,soha sem kezdeményez, sőt fel sem izgul. De ez a nőknek talán 1%-a.

4- vallási, vagy egyéb rossz nevelés, fóbia a szexel szemben, gátlásosság.

2011. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, még hozzátenném, az "utálom a szexet" nem egyenlő a "ritkábban kívánom a szexet"-tel:D
2011. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Úgy is fogalmazhatnám, akkor én is utálom, mikor én nem kívánom, mégis kierőszakolják.
2011. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy nő megutálja a szexet a házasság folyamán, holott az egykor jó volt mind a két fél számára...sajnos a férfi hibája. El kell menni tanácsadásra, ott elmondják a férfinak mit kell tennie, hogy újra kívánja vele a felesége a szexet.
2011. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azok a nők utálják, vagy igénylik kevésbé, akik nem élvezik igazán. és ilyen sok van. ha képtelen lennék orgazmusra, én sem vágynék rá. de szerencsére ilyen nálunk nem játszik, nem is véletlen, hogy jobban kívánom a szexet, mint a párom.
2011. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!