Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki úgy érzi,...

Van valaki, aki úgy érzi, hogy elrontotta az életét?

Figyelt kérdés
Főleg családi téren, de másban is.
2011. febr. 10. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Itt vagyok. :D Pedig még csak 23 vagyok...


És te, kedves Kérdező?

2011. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen.30 vagyok.Nem feltétlenül családi téren,bár arra is kihatott.
2011. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Én is, de nem családi téren. Úgy a szüleim megoldották helyettem is.
2011. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szinte mindent elrontottam és már nem tudom kijavítani, mert 30 éves vagyok és van 2 kisgyerekem.

Nem tanultam rendesen, ezért nem vettek fel fősulira, fizetőst pedig nem tudták finanszírozni a szüleim és később én sem.

Nyelveket sem beszélek, ezért esélyem sincs normális munkát találni majd gyed után, életem végéig kb. 100.000 Ft-ért gürizhetek majd egy Tesco-ban pl.

És még sorolhatnám reggelig, hogy mit rontottam el... :(

2011. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nekem is sikerült elrontani. Rossz házasság, megbántam a költözést is.

És annyira rossz, hogy már nem tudok sok mindent visszacsinálni.

2011. febr. 10. 21:24
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 10 évvel ezelőtt okosabbnak kellett volna lennem, de mivel 20 évesen 30 év tapasztalatával nem rendelkezhettem, így ez lehetetlen, tehát így még nem gondolkodtam, hogy elrontottam volna az életemet. Egyszerűen csak az jutott eszembe, hogy ilyen az élet, s hogyan tudok valahogy előremenni, valamit is megvalósítani abból, amit szeretnék elérni.
2011. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Én is úgy érzem, hogy elrontottam az életem. Hibát hibára halmoztam, és közben negyven lettem..mondjam még?
2011. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Én ís elrontottam az életemet.Én 26éves vagyok egy 2éves fíú anyukája.Én nem tanultam tovább,sajnos vannak tartozásaím ís.Csak Gyest kapok,de,hogy manapság hova tudnék elhelyezkední az passz.Egy díplomásnak ís nehéz nem,hogy egy gyerekes anyukának.

(bocsánat a hosszú í-ért,de a rövíd nem jó)

2011. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig is önállótlan voltam és apukát akartam keresni magamnak. aztán igy hozzámentem egy 60 éves emberhez, akit szeretek de már rájöttem apukát akartam. nem lesz már normális életem családdal. talán alkalmas se vagyok szülésre. normális munkát nem találok nem is akarok pszichésen beteg vagyok délig fekszem nyugdijam sem lesz de már 30 elmultam most már nem tudok mit tenni
2011. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Én 20/F...
2011. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!