Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derült ki? Hogy buktattad...

Hogy derült ki? Hogy buktattad le hogy van valakije?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok a párommal van 2 gyerekünk és amióta kislány megszületett nagyon furán viselkedik.Már szó szerint semmibe vesz.Nem szólhatok semmiért úgy beszél velem mint egy útszélivel én csak cseléd vagyok.Már nem szeretem én sem mert attól is elvette a kedvem hogy szeressem mert gusztustalan a viselkedése.Lehurrog minden dagadt ge.inek meg manusnak meg ilyenek este meg gyere má ide nem kapod be egy kicsit??De szaladok.Nincs ezért sex se mert neki a sex ebből áll!!!Érzem hogy van valakije de akkor miért nem mondja meg és miért nem hagy már itt minket?Sokkal jobb lenne mert akkor én se őrlödnék hogy most miért ilyen bunkó velem.Pénzem nincs magánnyomozóra elmondani sose fogja meg nehéz mozognom egy 6 hónapossal meg egy 3 évessel!
2011. febr. 11. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne okot keress az elhagyasra valaki szemelyeben. Van ennelkul is okod ra. Szepen megmondod neki, h vege, mert ekkora bunkot nem lehet elviselni, neked masrol szol egy kapcsolat.
2011. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne tűrd ezt semmi szín alatt! Változtatnod kell, különben el fog taposni. Mire észbekapsz, már alig marad önbecsülésed, akkor már azért nem fogod tudni elhagyni:(
2011. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Így van. Ha kerülne, hogy nem csal meg is pucolj onnan... :(
2011. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Bocsánat, nem akarok szembemenni a segítséget kérő kérdezővel (bár a gyk-n kimondottan divatos beszólogatni), de egy kapcsolat megromlásához is kettő fél kell.

Ami a dagadt geeci témát illeti, nekem az a véleményem, hogy egy révbeért nőnek nem feltétlenül szükséges elslamposodni, meghízni, nem adni magára, a gyerek(ek) és a háztartás rabjaként zéró figyelmet fordítani magára és a férjére. Hány olyan házaspári veszekedést hallottam, ahol a "mártíranya" (sic! keress rá google) csak ordibálni tudott a férjjel egy otthagyott almacsutka miatt, meg hogy "kidolgozom, gebedem a belemet értetek és ez a hála", holott lehet, hogy két porszemmel több, de házsártosságmentes és mosolygós asszonyként sokkal többre lehetne menni. Elképzelhető, hogy Nálatok is az történt, hogy a gyerekek elvették a figyelmed 100%-át a férjedről, eleresztetted magad. Holott a gyerek és a háztartás nem várja el a slamposságot.

Ne érts félre, nem azt mondom, hogy egyedül te tehetsz róla, de ezek a gondolatok kikívánkoztak.

A leírtak alapján nem biztos, hogy a párodnak van félrekufircpartnere, lehet, hogy ő is "csak" "elsnasszosodott" ebben a kapcsolatban, ő sem figyel oda, hogy mivel járjon a kedve(tek)be. Egy alapos, kölcsönös jóindulatra épülő nagy beszélgetés kellene nektek ahhoz, hogy feltárjátok a gondokat és azt, hogy menthető-e még ez a házasság. Ha nem menthető és unjátok egymást, jobb válni, mégha nehéz is, mint évekig nyíglődni és csak a gyerekek miatt együttmaradni. De mielőtt válnátok, próbáljatok kijönni kölcsönös türelemmel a gödörből.

2011. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát,sajnálom,de én sem lennék így eggyütt senkivel sem....

Ülj le vele erröl beszélni.Mondd el neki téged mi bánt,és neki mi lett a baja.

Ha meghíztál mond meg neki,majd lefogysz ha ö is változtat a viselkedésén.Gondolom nem volt ö ilyen.

Ha pedig nem lesz változás mehet.Vagy te mész esetleg a szüleidhez.....Ez így nem lehet könnyü.


Egy két gyermekes anyuka.(3 éves,és 10 hónapos)

2011. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szoktak olyat a férfiak (tisztelet a kivételnek), sőt, a nők is, hogy ha nincs gerincük szakítani/lelépni, akkor direkt provokálják a másikat, hogy ő mondja ki a végső szót. Lehet, hogy nálatok is erről van szó. És ne aggódj: aki félrelép, az szinte mindig lebukik.
2011. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell lebuktatni. Egyszerűen el kell válni, ha nem bukik le, attól még el tudtok válni. Enyém ugyan lebukott, de attól még nem akart válni ugyanúgy. Titokban fogtam a két gyereket és költöztem vissza anyámhoz, és ott éltem egy évet míg újra nem találtam munkát, lakást és férjet. Hidd el, rosszabb nem lehet, csak jobb! Nekem ezerszer jobb lett!!!!
2011. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt beszéljetek őszintén. Mondjátok el érzéseiteket, min kell változtatni, stb. Éz én párom is mond olyanokat, hogy csak na. Pl tegnap este kicsit összekaptunk, azt mondta, hogy nem érdeklem, elegem van belőlem. Igaz, én is mondtam hsonlókat. De utána minden jó volt. Durciztam, de utána már bujt. Ilyenkor elmondom, hogy mi bánt...

Ti is beszéljetek, bár írod, hogy már nem szereted, akkor miért nem hagyod ott? Nincs hova menned? Kinek a nevén van a lakás? Gondold végig, meg e éri neked így egy kapcsolat.Ha nem, nem szereted, akkor lépj.

2011. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, szép is lenne erre a viselkedésre bármiféle magyarázatot keresni. Ezt nem Te rontottad el, eszedbe ne jusson ezen filózni. Az apja ugyanilyen csodálatos "férfi"? Ha normális szülei vannak, akkor próbálj meg velük beszélni, ha nem akkor sajnos nincs más, mint nagyot lépni. Ebben a helyzetben semmiképp sem maradhatsz, nehogy tizenpár év múlva már a gyerekeid is így kezeljenek, mert Veled ezt is lehet.
2011. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen szeméttel szóba sem állnék. Úgy kell csinálni egy okos nőnek, hogy semmi cselédkedés, semmi mártírkodás (már az elején) csak foglalkozz a saját dolgaiddal és a gyerekekkel.

Ez is az a fajta faszi akinek csak arra kell egy nő h a selejtes génjeit továbbvigye. Undorító fajzat.

2011. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!