Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted fontos, hogy az...

Szerinted fontos, hogy az embernek legyen valakije? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert társas lények vagyunk.
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem létszükséglet, én pl igyekszem úgy berendezni az életem, akkor se dőljön össze a világ, ha nem találom a megfelelő társam. Csak azért nem fogom beérni kevésbé jóval, hogy valaki legyen mellettem. Természetesen én os szeretnék párt, meg keresek, de azt hiszem a mai világban ez közel sem olyan egyszerű. Ráadásul én úgy képzelem el, megházasodunk és életünk végéig leéljük egymással az életünket, mert különben meg mi értelme, ha öregkoromra válok el, megspórolhattam volna az előtte lévő felesleges időt is.... Szóval a lényeg félmegoldásokkal nem érem be, éppen ezért az sem fog katasztrófát okozni, ha egyedül maradok.
2011. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze fontos, mivel ahogy a első is írta, társas lények vagyunk. Kell egy pár mellénk, akivel egészt alkotunk, aki kiegészít minket. Aki simogatja a lelkünket, stb. :)

Jómagam is egyedül vagyok, de nagyon vágyok valakire aki a minden lehetne életemben, ezért is keresem mindenhol, de egyelőre nem találom a megfelelő nőt erre a szerepre.

28/F

2011. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát a remetéknek sosem volt fontos, de gondolom te nem vagy az. persze hogy fontos, hisz az ember egy szociális lény és igényli a közelséget, bármit is jelentsen ez.
2011. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt, úgy igazán senkim, ha volt is rövid ideig és több évvel ezelőtt. De, úgy látom már mindegy.
2011. jún. 7. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Amikor haza érsz hulla fáradtan a melóból és vár egy finom csók és egy szeretet teljes ölelés attól az embertől akit szeretsz,amikor rossz napod volt és ki akarod beszélni,ő meghallgat és megért,tanácsot ad,amikor lefekszetek aludni jóéjt puszival altat el és megsimogat!Mielőtt neki indulsz a monoton napodnak együtt készülődtök és már ez feltölt energiával!Mikor elkeseredsz mert hó végén kifogytok a pénzből akkor ő lelket önt beléd,helyre tesz ha mérgelődsz és a kezed fogja úgy vészelitek át a rossz napokat!Hát szerinted nem éri meg?Minden pillanatának meg van a varázsa!:)


Persze sokan élnek egyedül mondván nekik így a jobb,de ezt még ők sem hiszik el!:)Ahogy az előttem lévők írják...az ember társas lény,szükségünk van az érintésre a szeretetre,egy jó szóra!Ezekhez a dolgokhoz meg nem elég egy kutya aki este melléd fekszik és nyalogatja a kezed,és nem elég egy barát aki igazából nem tudhatja hogy te mit érzel!

De ott van ő,a másik feled,akinek egy szó sem kell és tudja mi a jó neked!

Én szerencsés vagyok,megtaláltam ezt az embert,kívánom hogy te is találd meg!:)

24/L

2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azért kell hogy legyen.De sajnos egyre több az ilyen kapcsolat,szamár a ló helyett,nincs nála jobb,a semminél a szar is jobb.Persze hogy egyre több megcsalás stb van.
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A túlnyomó többségnek fontos, de nem mindenkinek. :)
2011. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!