Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiús anyukából szörnyet...

Minden fiús anyukából szörnyeteg anyós lesz?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztaltam és fiús anyuka vagyok :)
2011. febr. 12. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tőled függ, hogy milyen akarsz lenni :)

(Meg a leendő menyedtől ;P)

2011. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnak csak 2 fia van,de nem boszorka,szeretem.:-)
2011. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lézer Anton ***** válasza:
100%
Ez egy buta sztereotípia. Főleg azért, mert a lányos anyukák sem könnyebben kezelhetők. (Ld. anyósviccek- szintén sztereotip beállítás.) Ilyen "törvényszerűségeket" nem lehet felállítani.
2011. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát nekem sok harcom volt és anyósom azt hangoztatja, ő soha nem lenne olyan rossz mint az ő anyósa volt... hát nem sikerült neki és én is csak ezt akarnám, hogy ne legyek olyan :)
2011. febr. 12. 15:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem! ez ostoba sztereotipia:) rajtad áll, milyen leszel majd anyósként! Én egyébként nagyon jól kijöttem az ex-anyósjelöltemmel, pedig ő tipikus fiús anyuka!
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andibandii válasza:
51%
Igeeen!Főleg az unoka születése környékén!!Én nagyon rosszakat tapasztaltam,sokat számított hogy anyósomék faluban laknak...
2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jól látod ;)
2011. febr. 12. 15:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém egy tündér.
2011. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem fiús anyósom van és én gonosz tyúk vagyok amiért elcsábítottam tőle :)), szerencsére jó messze lakik és az évente egyszeri látogatást kibírom, annál több nem is kell belőle. így van ez már jó pár éve, s ahogy vénül annál toporzékolósabb.

Nem hiszem, hogy minden fiús anyós ilyen "drága", mint az enyém, látom magam körül, hogy vannak kedves, normális fiús anyósok is.

2011. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyszer szerintem màr azt kellene feltenni kérdésnek,hogy a vejek,hogyan jönnek ki az anyósukkal??

En is fius anyuka vagyok,de még nem vagyok anyós.Remélem valami aranyos,kedves lànyokat fognak vàlasztani,akik valóban boldoggà teszik õket.

2011. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!