Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen nehéz...

Mindenkinek ilyen nehéz anyukából újra nővé lenni?

Figyelt kérdés

A gyerekeim 17 és 15 évesek.Egyedül nevelem őket már egy idelye.

A neten megismerkedtem egy férfival, aki elhívott egy "randira".

Én meg beparáztam, és egyből mögéjük bújtam, hogy nem tudom mikor mennek az apjukhoz, stb....

erre azt mondta, hogy ők már egyedül is eltudnak lenni pár órát egyedül is...nem?Persze, teljesen jogos.!!

Csak annyira nem vagyok hozzá szokva, hogy valaki velem is törödjön.

(ezalatt nem a gyerekeket értem)

Meg egyenlőre nem akarok nekik erről beszélni.

Persze azt tudják, hogy msn beszélgetünk, meg tagnap a számomat is megadtam neki, egyből hívott is..

vagy mondjam nekik, hogy elhívott, sétálni?

Ebben még semmi különös nincsen.

Csak olyan fura lenne (csak nekem ?)hogy ők otthon ülnek, én meg elmegyek egy pasival találkozgatni..

aki volt már ilyen helyzetben, az mit tett, hogyan vonta be a gyerekeit, vagy nem?

Jajj nekem...nincs egy göncöm se.... :))


2011. márc. 22. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jajj de aranyos vagy :))

na nyomás venni valami csini ruhát ! :)

aztán találkozz azzal a pasival, menjetek el vacsizni, vagy kávézni, moziba.

aztán ha jól kijöttök, bemutatod a gyerekeknek is, elmentek közösen valahová.

de szerintem előtte találkozzatok párszor a lovaggal, nehogy aztán kiderüljön, hogy nem is gondolja valamelyikőtök olyan komolyan, nem illetek össze, mert akkor felesleges bemutatkozni a családnak.

ne legyen emiatt bűntudatod, nagyok már azok a gyerekek, meg fogják érteni és biztos vagyok benne, hogy ők is boldognak szeretnék látni az anyukájukat !

20/L

2011. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony ám!


Nicsak, ott az a nő: aggódik, hogy nincs mit felvennie. :D


Semmi bajuk nem lesz a gyerekeidnek, meg fogják érteni a dolgot.

El is lesznek ennyi ideig egyedül, nem kicsik már, tudnak magukra és egymásra vigyázni.

:)


Sok sikert a randihoz!

2011. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

köszi...

persze, tudom...szoktak ők egyedül lenni...

be is..cseszne, ha nem..! :P

2011. márc. 22. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig csak a gyerekeidért éltél. De ez nem mehet így a végtelenségig, mert ők felnőnek, és semmi szükségük rá, hogy pesztrálgasd őket 50 éves korukig. Menj nyugodtan randizni, ezt a gyerekeknek is ugyanígy mondhatod el, nem óvodások már. Lehet, hogy féltékenyek lesznek az új pasira, és zsarolni fognak, hogy már nem szereted őket úgy mint régen, stb. Ne dőlj be. Neked nőként is van életed, nem csak anyaként. Hiszen azért msn-elsz mert igényed van a férfira. Akkor leszel teljes ember ha több lábon állsz, és ez jót tesz majd az életednek meglátod. Vegyél egy csini ruhát, és éld át azt a randit mintha tini lennél. Megérdemled! Aztán meglátod mit hoz a jövő. 37/nő, elvált, két nagy fiúval, pasival:-)
2011. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

aranyos:)))

Simán elmész, nekik meg veszel valami kaját, otnon néznek addig egy filmet szóval meglesznek, ne agódj.

2011. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!