Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiús anyukából szörnyet...

Minden fiús anyukából szörnyeteg anyós lesz?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztaltam és fiús anyuka vagyok :)
2011. febr. 12. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindket anyosom nagyon jo (azert van 2, mert a ferjem szulei elvaltak, es aposom ujra nosult). Mindkettonek 2 fia van es semmilyen szornyu nincs bennuk. Anyukam is fius anya, mert van fiu testverem es o is nagyon jo anyos. Mindenki olyan, amilyennek lenni akar. Nem tendencia-szeru, hogy csak rossz lehet a fius anya. Meg persze a menyen is mulik azert...
2011. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az enyém egy tündér, pedig csak egy fia van, elvált, se testvére, se pasija, se senkije, mégse akarja kisajátítani a fiát.
2011. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak ha nem vagy elég jó a fiához :)
2011. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
21:30.. életből felmentve! Vagy nagyon fiatal vagy vagy gonosz anyós :) ha egyik sem akkor az első mondat
2011. febr. 13. 06:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az utolsonak igaza van. Azert van 1 hatar, amikor egy szulonek kotelessege szolni. En sem turnem, ha pl. a fiam egy kokainfuggo prostitualttal allna ossze. Aki ilyet szo nelkul tur, az nem lehet jo szulo. Szoval azert igenis mulik a menyen...
2011. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bizony sok múlik. Ismertem olyan esetet, amikor az anyós utálta a menyét és meg is volt az oka( jó nem volt drogos prosti, de egy ngyon buta, beképzelt, lusta nő). Természetes, hogy jobbat akar az ember a fiának egy ilyennél. Elváltak, nem az anyós miatt. Na, van ilyen.
2011. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a menyen, de gyakran ha megfeszül, se jó a drága mamának. Nem vagyok drogos, prosti, odafigyelek a gyerekeimre, ellátom a háztartást, segítség nélkül, mégis mindig csesztetve vagyok, és olyan kaliberű dolgokban, hogy nevetséges. Érvényteleníteni akarja minden szavamat, én semmit nem tudhatok, persze ő az ász... :(

Két kisfiam van, de milliószor megfogadtam, hogy egyáltalán nem fogok beleszólni az életükbe, mert nem szeretném, hogy annyit kelljen szenvedniük, mint nekünk.

2011. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!