Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális életet akarok élni....

Normális életet akarok élni. Most ráadásul boldog is vagyok. Akkor miért vagyok "álszent"?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal 6 hónapig (lány vagyok). Szüleim persze semmit nem tudtak erről (biztos kitagadtak volna). Meg hát fent voltam ilyen társkeresőn stb, elmentem ilyen buliba is egyszer. Komolyan azt hittem, hogy nekem így kell leélnem az életemet. Csak és kizárólag a lányok érdekeltek, a fiúk abszolút nem. Aztán jött egy srác, egy buliban ismertem meg, egyszer találkoztunk, de kezdtem furcsát érezni iránta már akkor. Egyik barátnőm ismerte, megadta neki a számomat és onnantól kezdve már szinte minden percben rá gondoltam. Visszatért egy olyan érzés, hogy jé normális vagyok, és tök örültem magamnak. Találkozgattunk, megcsókolt, összejöttünk. Előtte egy hónapja összevesztem a barátnőmmel és többet nem akartam vele beszélni. Lényeg, hogy most 2 hónapja vagyok a sráccal és tök szuper minden, de a volt barátnőmmel (furcsa ezt mondani) megint elkezdtem beszélni, persze csak haveri szinten. És ő olyanokat mond, hogy milyen álszent vagyok, biztos azért vagyok a sráccal, mert őt nem merem felvállalni stb. Meg hogy én nem vagyok hetero, hogy sráccal járjak. Igaz, hogy érdekelnek a lányok, de miért baj, ha végre megint normálisnak érzem magam? Évekig őrlődtem, mert azt hittem, kihalt belőlem az érzés, nem tudok srácot szeretni. És most mégis..akkor miért baj ez? Vagy ez csak egy megfelelési vágy részemről? Én úgy érzem, nem kényszerből vagyok vele.

18L


2011. febr. 13. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy te álszent,csak biszex.
2011. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz vele. Csak féltékeny... A lényeg, hogy legyél boldog a barátoddal, a csajt meg hagyd a francba, ha nem akad le a témáról.
2011. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
" A szerelem mindent legyőz " :D
2011. febr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Mással se. Ha boldog vagy, akkor minden rendben van :)
2011. febr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az szamit, hogy boldog vagy. Ha pedig oszinten az vagy, akkor szereted a fiut es biszex vagy. En a helyedben a lannyal nem tartanam a kapcsolatot, hisz feltekeny, sok fajdalmat okozhat nektek. Ha vele nem voltal boldog, biztos, hogy volt ok, hogy szetmentetek.
2011. febr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vagy ez csak egy megfelelési vágy részemről? Én úgy érzem, nem kényszerből vagyok vele."


Ha úgy érzed, akkor tényleg nem. Mivel te tudod, hogy kivel vagy kényszerből és kivel nem.


Olyan egyébként nem nagyon létezik, hogy biszexuális. Valószínűleg heteroszexuális vagy, a korábbi kapcsolatod pedig félreértés volt. Előfordul az ilyesmi, főleg, mivel a leszbikusság óriási divat mostanában, mindenre szeretik rámondani. Ha elolvasol egy 18.-19. századi regényt, abban a nők között gyakran nagyon "forró" barátságok vannak, ölelgetik, csókolgatják egymást stb., közben azonban szó sincs leszbikusságról. Valószínűleg ezt a fajta szoros barátságot tévesztetted össze egy leszbikus kapcsolattal, azóta viszont kiderült, hogy heteroszexuális vagy.

2011. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elozonek igaza van. A noknel ilyen jellegu vonzalom nem ritka. En hetero vagyok, megsem undorodnek egy no megcsokolasatol, mig egy ferfinek ez borzaszto visszataszito lenne egy masik ferfival.
2011. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vagyok hetero, mert 12 éves korom óta tetszettek lányok. Olyanok is, akik nem voltak a barátnőim.
2011. febr. 14. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez noknel eleg gyakori, de amugy nem mindegy, hogy mi vagy? Nem kell magad definialni es akkor nem lesz ebbol kavar a fejedben. Eleg, ha a szivedre hallgatsz es azt valasztod, akivel tenyleg boldog vagy. Most kit erdekel, hogy hetero, leszbi, biszex vagy? Nem kell magad skatulyazni.
2011. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam definiálni, csak heteronak nem nagyon nevezhető az az ember, aki kamaszkorában csak lányokkal randizott. Viszont most azért vagyok ilyen kiegyensúlyozott, mert ez egy olyan kapcsolat, ahol nem kell félnem, hogy a szüleim rájönnek és kitagadnak. És örülök, hogy előtört belőlem ez az érzés ennél a srácnál.
2011. febr. 14. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!