Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a lányodról egy híres újságban akt képek jelennének meg?

Figyelt kérdés

A lányom készül egy akt fotózásra egy híres újságban.Én nem ellenzem,nincs ezzel semmi bajom.De kíváncsi vagyok arra,hogy más szülők hogyan viszonyulnának ehhez.

A lányom 20 éves.


40/N


2011. febr. 13. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem lennék rá büszke. Mindig is elítéltem az ilyen embereket, nekem ez nem vall erkölcsösségre, taszítanak. Bocsi, aki ilyen, de én így érzek.

Ha nem akt lenne, oké, vagy olyan soft szerű, amiben végül is minden ki van takarva (mell, meg lentebbi intim részek), az még beleférne, bár annak se nagyon örülnék.

2011. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, milyen képek. Ha igényes, művészi aktról van szó, akkor támogatom. Szerintem az emberi, különösen a női test gyönyörű, miért ne lehetne megmutatni?

Azonban ha gagyi képekről van szó, amik csak arra jók, hogy a Jóska meg a Pista kiverje rá, akkor semmiképpen nem támogatnám.

2011. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így utólag Antónia sem büszke rá.
2011. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív vagyok ilyen téren, nem helyeslem, hogy valaki a párján kívül a fedetlen testét másnak mutogassa. Ez nem prűdség, nagyon pozitív dolog, ha valakinek szép, esztétikus teste van, de szerintem olcsó és ízléstelen dolog közszemlére tenni. Bár én eleve nem így nevelném a lányomat, hogy ilyesmire támadjon késztetése.

25 N

2011. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Mivel felnőtt nő így nem szólhatnék bele. Egyébként büszke lennék rá hogy egy különleges szép lányom van.
2011. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem nézném jó szemmel. Ki azért nem tagadnám és túl sok mindent tenni sem tudnék az ügy ellen lévén, hogy egy 20 éves már felnőtt ember.
2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék bele, és talán büszke is lennék rá, de én is nő vagyok, nem hiszem, hogy az apukák is hasonló véleményen lennének.
2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aggódnék, hogy hová vezet ez.
2011. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányom van...ráadásul úgy néz ki, hogy szép is :) De most még kis fruska.


Baromi nagyot csalódnék benne, hogy az esze helyett a testével akar pénzt keresni. Ráadásul nem csak őt, hanem magamat is okolnám érte, hogy miért kellett ilyen megoldáshoz fordulnia.


Előbb utóbb megbánná, hisz az ilyenfajta "híresség" sokszor visszájára fordul. Egy nőnek legyen büszkesége és tartása.


Az apukája simán agyonvágná :) Az Ő kicsi Hercegnője...

2011. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

Büszke lennék rá és emelt fővel mennék végig vele az utcán.

Ha ő ezt szeretné 1000%-ig támogatnám. Nem vagyok konzervatív és szeretek haladni a korral. Én viszont nem tenném meg. Ha ő felnőtt akkor meg akárhogy tiltakoznék nem tilthatnám meg neki. (nem tiltakoznék) Főleg ha külön él.

2011. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!