Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy azt...

Volt már olyan hogy azt mondtad hogy az anyád vagy az apád egy idiota és bár csak le tagathatnád?

Figyelt kérdés

Az anyám egy idiota érzelemi analfa béta aki az érzéseit soha nem tudta kimutatni,egy szarkasztikus,pesszimista gátlásos ember ami a természetén is megmutatkozik.Soha nem tud az emberek felé közeledni,nem lehet vele megbeszélni a dolgokat érzelmileg nulla,személyiség romboló ember.Soha egy dicséret nem hangzott el tőle,sem nekem és se a tetsvéremnek!

Van akinek ilyen szülei vannak?Ha igen hogyan kezeli az ilyen embereket és hogyan viseli vagy éli meg?


2011. jún. 18. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát beszéld meg vele, ha beszéltél már vele, akkor mondd neki el mégegyszer.. De mélyen beszélgess vele, éreze hogy rád számíthat.. Ha nem enged magához közel, el hajt, csúnyán beszél, akkor mondd neki meg, hogy rá sose lehetett számítani, nincs semmi kedvesség benne, saját gyerekét nem tudja szeretni, hátha észbe kap.. De miután ezt elmondtad neki hagyj időt neki, akár 3-4 napot, addig ne szólj hozzá,csak ha kérdez, utánna meg megint probálj meg vele erről komunikálni, ha nem veszi magát akkor sem észre akkor, nincs érzése, és nem tudja felfogni a dolgokat
2011. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy éltem meg, hogy végigszenvedtem a gyerekkorom, nem nagyon tudtam, hogy kell szeretni, hiányolni, érzelem-sivár volt minden nap anyámmal. Nagy szerencsém lett, hogy akadt valaki, aki így is elfogadott, és tanít(ott) szeretni, igaz, még most sem vagyok se romantikus, se érzelgős, de új világ nyílt előttem. 18 évesen ott hagytam anyámékat, új családot alapítottam, még most is lábadozok a pocsék érzelmi semmiből, de már javulok, igaz, a "sivatagi létet" nehéz elfelejteni, mondhatni lehetetlen. 24/F
2011. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a szüleim hanem a Nővérem ilyen nem tartom vele a kapcsolatot nagyon nem is beszélek vele de ha bármi baj van bármikor számíthat rám!
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:55


Beszélni sem lehet vele,mert azt hiszi mindig neki van igaza!Szörnyü természetü egy ember,megtudnám fojtani egy pohár vízben!Hiába mondod neki mintha meg sem hallaná!Nem tudom hogyan lehet így élni......

Szörnyü egy ember!

2011. jún. 18. 14:04
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak mondja az igazát és nem lehet meggyőzni!Teli van gátlásokkal és nem tudom hogy lehet így élni!Olyan gyűlöletet érzek íránta és bosszut hogy nem tudom azt szavakban önteni!!

Érzelmileg tönkre tette az életemet,az én lelki energiámat szívja vagy szívta mindig,vagy nem is tudom még ezt sem megfogalmazni!Én mindig is kicsit érzelmesebb ember voltam,mindig nyitott szívvel fordultam az emberek felé,de egyre jobban ki őlte belőlem!

2011. jún. 18. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Világ életemben ezt mondtam már 14 éves korom óta, de az a poén, hogy a későbbi években a család pár ismerőse is megerősítette.
2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én apámat mai napig egy sz..ralaknak tartom.és ez nem is fog változni
2011. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj az én anyám is ilyen. Hát én már számba se veszem, amit mond..

19/L

2011. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy az egyben leírtad a fateromat...én nő vagyok, szóval nem is tudom, hogy jobb vagy rosszabb-e hogy nekem nem az anyám, hanem az apám a komplett idióta. Ezen kívül amúgy még rengeteg negatív tulajdonsága van, most így hirtelen pozitívat nem is tudok mondani. Anyut imádom, de apámmal nem tudunk mit kezdeni sem én, sem a testvéreim. Órák hosszat tudnám sorolni, hogy miket művelt-művel a mai napig is. Van közte nevetséges és dühítő is. Barátai sincsenek, szóval nem csak mi gondoljuk azt, hogy nincs nála minden rendben. Egy időben alkoholizált is, ma is iszik de annak idején még a berendezést is széttörte otthon. Ja, a legjobb, amiből szerintem a jelleme egy az egyben lejön, egyik évben közölte, hogy karácsonykor mindig ő kapja a legkevesebb ajándékot és ez nem igazságos, hogy mi (gyerekek) több ajándékot kapunk.

Egyébként ez még csak nem is volt igaz, de ha igaz is lenne akkor sem érteném.

Szóval egy idióta, ennyit róla, de amióta elköltöztem és családot alapítottam, a kislányommal érdekes módon viszonylag normálisan viselkedik. Én továbbra is tartom a 2 lépés távolságot tőle, ha látogatóba megyünk úgy intézem, hogy anyuval csinálunk programokat. Sajnos nem tudsz mást tenni, mint elviselni hogy ő ilyen, mert soha nem fog megváltozni. Lehetnek jobb-rosszabb időszakai, de alapvetően ilyen marad. Egyébként neki az anyja és apja se volt normális, az anyja 80 évesen pasizik, ami nem lenne baj csak az a gond hogy ezeket a férfiakat jól lehúzza pénzzel, értéktárggyal, vagy ha más nem megy akkor apróságokkal - pl. terítő, ágynemű stb. Szerintem anyukád szüleinél is hibádzhatott valami, azért lett ilyen.

2011. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16:19-es vagyok...amúgy egyszer valami nagyon durva vita kapcsán anyunak mondtam, hogy apu nem is szeret engem. Erre fater teljesen kiakadt, hogy én hogy mondhatok ilyet mikor ő mindent a családjáért tesz. Jó vicc.
2011. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!