Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy olyan pont, esemény,...

Volt egy olyan pont, esemény, mikor azt mondtad: Ö az igazi?

Figyelt kérdés
Érdekelnének ilyen pillanatok, események... ha megtiszteltek a megosztásával. Olvassunk pozitív dolgokat is...
2009. júl. 28. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez furcsán hangzik, de az első pillanattól tudtam, hogy az az igazi számomra, aki. Mára már a férjem és kiderült, hogy ő is már első pillanattól ezt érezte. Mással ezt sosem éreztem, egyből el tudtam dönteni, hogy ki az, akivel nem tudnám leélni az életemet. Azt ajánlom mindenkinek, hogy főleg ha valaki fiatal, ne állapodjon meg olyan mellett, akinél nem érzi, hogy az igazi, mert bár lehet, hogy az igazira tovább kell várni, de megéri. Ha valaki úgy házasodik, hogy nem az igazihoz megy, ott nagyon valószínű a válás és biztos, hogy nem érzi majd jól magát a kapcsolatban. Érdemes várni és keresgélni, mert nem mindegy, hogy kivel élsz le egy életet.


Neked kérdező már eljött az igazi?

2009. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Szenvedünk a kapcsolatomban, túl hosszú leírni... Volt olyan pillanat, amikor ezt éreztem, de most nagyon eltávolodtunk egymástól. Ezért akartam olyannak örülni, akinél megtörtént ez.


34/N

2009. júl. 28. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18éves voltam,már egy éve együtt dolgoztunk,mikor ne kérdezzétek honnan jött egy érzés,én beleszerettem.Ott állt és éreztem valamit amit eddig soha,hisz nap,mint nap láttam.Összejöttünk.Azóta összeházasodtunk,van egy kislányunk is.A legjobb,férj és apa.Ennek 15 éve,és még mindig olyan szerelmesek vagyunk mint elején.
2009. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt....

Fájdalmasan gyönyörű és hosszú pillanat volt, de megérte. A maga módján be is teljesedett a szerelem, de vannak olyan életek, amik hiába illenek tökéletesen össze, és egészítik ki egymást, nem maradhatnak együtt. Nem minden kapcsolat az égben köttetik sajnos.

Azóta férjnél vagyok, ő mással él, de ha összeszaladunk nagy néha, még mindig beleborzongok. És viszont.

Boldog vagyok a férjemmel, nem adnám oda senkiért, de az igazi... Nos, igazi csak egy van...

2009. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha kétségeid vannak, hogy ő-e az igazi, akkor érdemes még keresgélned és nem elkötelezni magadat mellette, mert ha nem ő az igazi, ki fog derülni abból, ahogy más férfiak iránt érzel, ha meg ő az igazi, rá fogsz jönni...adj magadnak lehetőséget arra, hogy megismerd az igazit, mert egy rossz kapcsolatot nem mindig érdemes folytatni főként ha nincs gyereketek, könnyebb kiszállni. Nem azt mondom, hogy a szerelem után fuss, mert szerintem a szerelem meg az igazi nem ugyanaz, de fontos, hogy ne kételkedj abban, hogy az igazi mellett vagy...


Első

2009. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már első pillanatban tudtuk mindketten, egyszerűen megmagyarázhatatlan, de sajnos nem maradhattunk együtt, erőszak választott el minket, de nyitva maradt a kiskapu. Talán egyszer új esélyt kapunk, mással nem ugyanaz.
2009. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen.

még nem voltunk együtt, csak kezdődött valami, én már akkor éreztem, hogy nekem ő az igazi, és ezt most is így gondolom, érzem. 7,5 éve.

sok mindenen mentünk keresztül,ő többször kételkedett, de most ő a férjem, és van egy babánk is.

ha ő később úgy dönt, hogy neki mégsem én vagyok az igazi :((( nekem akkor is ő lesz az. igaza van az előttem szólóknak, ezt az ember érzi, és ebből tényleg csak egy van.

2009. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beleszerettem, amikor először érintettem a puha szőke haját, most itt alszanak mellettem a 6 hetes lányommal. Mindig úgy beszéltünk egymással, olyan szeretettel és megbecsüléssel, hogy kétségeim sem voltak -Őt akarom mindig ezután.
2009. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!