Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is leszólja a főztjét...

Másnak is leszólja a főztjét a szakács rokona/ismerőse?

Figyelt kérdés

Mert nálunk a szakács rokon mindenki ételét megkritizálja, meg nem eszik belőle, meg mindenkire azt mondja nem tud főzni. Miért van ez?


Most ötlött fel bennem, rágcsálom a "séf" rizottóját, de az enyém jobban ízlik....


2011. febr. 13. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk ilyen nincs. A gyerekkori legjobb barátom szakács, de sosem mondott rosszat, meg senki. Apukám is tapintatból megeszik minden szart,amit a tesómmal együtt összedobunk, néha tényleg undorítóan néz ki meg az íze is hányinger, de akkor sem mond rá senki rosszat :D
2011. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De az az érdekes, hogy a kajámra senki se mondja hogy hányinger, sőt volt, hogy volt barátom 4szer szedett (nem lehet rossz) de az ismerős szerint az anyja se tud főzni...


Milyen ember ez már? (amúgy tud, isteni anyucis kajákat csinál)

2011. febr. 13. 17:04
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
a volt pasim főszakács egy menő étteremben. Én nem vagyok egy konyhaművész, de azért tudogatok eztazt. Ő midnig leszólt mindent, amit főztem, el is hittem, hogy nem jó, nem is főztem évekig. A mostani pasim imádja a főztöm. Tényleg el tudnak szállni maguktól..
2011. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát ez az! Aztán meg elrontom a kaját ha ő is ott van, áll mögöttem és kritizál!
2011. febr. 13. 17:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pedig ez a rokon még csak tanulja, de már bele aka szólni abba, ami eddig jól működött.
2011. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 tetris ***** válasza:
100%
Hát akkor a legközelebbi családi összeröffenés alkalmával főzzön a séf rokon. Aztán majd jól meg lehet kritizálni.
2011. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hú ha megkritizálnánk milyen hiszti lenne :D
2011. febr. 13. 17:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyit megér, nem? ;)
2011. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nagyon buszke lehet h "sef" , s csak o tudd fozni mas nem. Amugy vele van baj nem veled
2011. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szakács ismerősöm, anyám szokott kritizálni. De örüljön,hogy nem neki kell főznie. :-)

Viszont anyám jól kritizál. Tehát ami tényleg nem úgy sikeredett, azt szólja meg. De ezekről én is tudom, hogy vacak lett, de nem fogom kidobni azért... :-)


Szerintem ne a séfre hallgass te se!

Hanem azokra akik nap, mint nap eszik a főztödet. Ha ők fújjognak folyton, akkor van csak baj. A séf menjen étterembe zsűrizni!


Amúgy szoktam ilyen "nagy szakácsnékkal" találkozni... Kövér nők általában, és a főzéssel kompenzálnak. Meg felhizlalják a férjüket is, hogy látszódjon mennyire jól főznek! (Tényleg jól főznek amúgy.) Csak az van, hogy ettől annyira elszállnak, hogy látatlanban is úgy le tudják szólni más főztjét. Pl munkahelyen ha meséli valaki, hogy mit hogy készít el, akkor a kövér "szakácstípus" egyből jön, hogy ááá azt nem úgy kell, én így meg úgy szoktam, így kell, úgy jó..... áááá :-)))

2011. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!