Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is leszólja a főztjét...

Másnak is leszólja a főztjét a szakács rokona/ismerőse?

Figyelt kérdés

Mert nálunk a szakács rokon mindenki ételét megkritizálja, meg nem eszik belőle, meg mindenkire azt mondja nem tud főzni. Miért van ez?


Most ötlött fel bennem, rágcsálom a "séf" rizottóját, de az enyém jobban ízlik....


2011. febr. 13. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

nálam fordítva van. :D

én szoktam leszólni a szakács ismerős főztjét.

túl sok sót használ, borzalom. :S

2011. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Én nem kritizálok, nem is szeretnék, tudom milyen rossz érzés ám a másiknak. :) Ámen! :D

21/L

2011. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet már szólta le rokon, bár ő egyáltalán nem szakács.

Sokan szeretnek kérkedni a saját tudásukkal a másé rovására.

Én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy ha valakihez vendégségbe megyek, akkor már eleve megtisztel azzal, hogy meghív, tehát nem azzal fogom tölteni az ebédidőt, hogy a főztjét kritizálom. Ha én jobbat tudok főzni, akkor örülök neki és kész.

2011. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem szerencsésnek érezhetem magam!! A férjem szakács és SOHA nem szólta le a főztömet! Nem irigyellek!
2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!