Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám nem akar...

Mit tegyek, ha anyám nem akar elengedni 19:00-kor kb 2 óra hosszára egy beülős helyre? 17l

Figyelt kérdés

Osztályzásaimmal megyek. Nem nagyon szoktam estére eljárni, szinte soha. Most meg szabály szerűen sír, mert nem akarja, hogy bajom legyen. Szombaton is lesz egy 'buli', amire elmegyek, de nem a 'tömegben' leszek, hanem 20 feletti emberekkel, VIP részen, akik figyelnek rám.

Megkaptam, hogy mindig eljárkálok. Mondtam neki, hogy vigyázni fogok magamra, nem iszok, nem cigizek, nem állok szóba idegenekkel, és felhívom, hogy jöjjön értem.


2011. aug. 25. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit tegyél? Maradj otthon.
2011. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egész nyáron egyszer engedett el egy beülős helyre 22:00-ig. Ráadásul nem is hétvégén...
2011. aug. 25. 21:33
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
azért ez ciki 17 évesen neki is volt nagy lány kora.
2011. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
...nem járt el sehová, mert református gimibe járt, és kolis volt.
2011. aug. 25. 21:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne maradj otthon! Elhiszem, hogy anyukád félt, én is féltem a gyerekeimet, de nem az a megoldás, hogy búra alatt tart. Szerintem 17 évesen este kilencig teljesen normális, ha el akarsz menni. Az meg, hogy sír, az vagy azt jelenti, hogy segítségre van szüksége ahhoz, hogy feldolgozza, hogy a lánya már nem aranyos pici szófogadó gyerek, vagy azt jelenti, hogy érzelmileg zsarol. Egyik se jó, de nem megoldás, ha még húszévesen is azt csinálod majd amit anyuka "enged". (40/N)
2011. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom, hogy ilyen keretek közé fognak 17 évesen.

Sosem fogom megérteni, mert én sosem voltam keretek közé szorítva, mert nem tudtak, és egy idő után feladták. És normális vagyok :D Mellesleg én 16 vagyok...

Anyukád azért "sír" hogy meghasson. Lelki zsarolás. Menj el és érezd jól magad.

2011. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ÁHÁ!! Tehát már egyszer elengedett.. és te még elakarsz menni.. mégegyszer., ccc


Perszeee, elmehetsz, úgy látszik te túl vad vagy ahhoz hogy 1 alkalommal beérd.

2011. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 40 éves válaszolóval.

Ha el tudsz úgyis menni, mej el, sírj egyet te is... sztem ha látja h semmi bajod nem lett idővel megszokja.

Apukád vagy tesód (idősebb nincs)? Vagy nagyi? h hasson rá

2011. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs tesóm. Nagyanyám anyám húgával és a gyerekével van összenőve...
2011. aug. 26. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, akik szerint menjen el a tiltás ellenére! Szerintetek jobb, ha elszökik? Akkor kevésbé fogják félteni a szülei? Hát nem, sőt még a bizalmukat is eljátssza.


Kedves kérdező, ha megtiltják, otthon maradsz és kész. Nem halsz bele, ha nem jársz bulizni. Attól, hogy most az a divat, hogy buliba járnak a tinik, lehet enélkül is élni.

2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!