Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kinn élnél külföldön,...

Ha kinn élnél külföldön, akkor szereznél munkát a testvérednek, ha nagyon nagy kakiban van?

Figyelt kérdés

1.5 éve nem találok itthon a munkát és már nagyon szenvedek,nem sajnáltatni akarom magam,de tényleg nem találok semmit,pedig nem válogatok!A testvérem mindig a szememre hányja hogy lehet így élni,mondom szerzel nekem ott kint munkát?Valamiért nem akar,nem tudom miért,pedig jó munka erő vagyok és nem válogatok,8 évet lehuztam egy munkahelyen,érettségim van,2 szakmám,a nyelvet is beszélem,nem perfektül,de el lennék azért!Nem tudom hogy irigységből nem teszi hogy segítt nekem,vagy én nem tudom!

Nem nagyon szoktam segíttséget elfogadni és még nem is voltam rászorulva,de most nagyon nagy szükségem lenne rá!

Mondani mondtam neki egyszer hogy ha tud valamit segíttsen,mert még mosogatni is elmennék ott kinnt,de kitért a téma elől!Ha nagyon akarna tudna segítteni!!

N


2011. febr. 14. 16:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Te meg magyarul sem tudsz, kivancsi lennek milyen az idegen nyelvtudasod
2011. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

de ahhoz kéne hogy beszélje az adott nyelvet na meg nem árt valami kezdőtőke sem , hiszen azért pénz nélkül nem lehet nekivágni a világnak.


Van félre tett pénzem,direkt ilyen esetre.a nyelvet valamennyire beszélem.Eladni nem tudnának!Azért írtam azt hogy mosogatónak is elmennék,ahhoz nem kell olyan jó nyelvtudás!

2011. febr. 14. 16:52
 13/27 A kérdező kommentje:
Fővárosban él és a világ egyik legazdagabb országában,ahol a helyiek tényleg nem válalnak el ilyen melót!Az hogy melyik ország az most teljessen mindegy!Ha nagyon akarna akkor tudna,de még meg sem kérdezi.Azzal hogy kicsit körbeérdeklődne szerintem veszteni való nincs!Nem várok tőle nagy dolgot,csak annyit hogy ismerősöktől érdekldődjön körbe és szóljon ha van valami.
2011. febr. 14. 16:58
 14/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:52


Mivel nem magyar az anyanyelvem seg.gfejkém.....

2011. febr. 14. 16:59
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne segítenie. Illetve én tuti segítenék a testvéremnek AKÁRMIBEN, ezáltal ilyen kérdésben is, és ő is nekem...
2011. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem prosti vagy sztriptíztáncos a tesód...
2011. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Szerintem prosti vagy sztriptíztáncos a tesód...


Nem hinném,mert már egyszer voltam kinnt nála és pont dolgozott másnap és bemutatott a kollégáinak és nem éppen egy lebúj volt!:)

2011. febr. 14. 17:12
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivd fel es mondd neki hogy te most komolyan kiszeretnel menni, van sporolt penzed alberletre, es hogy akar par heten belul ki is jonnel. Lehet hogy eddig azert nem segitett, mert ugy vette eszre hogy nem gondolod teljesen komolyan. Viszont ha mondod neki, hogy te mar eldontotted hogy kimesz minel hamarabb, hatha belatja o is hogy komolyan kiszeretnel menni dolgozni. Ha meg nem segit, akkor elmesz az allaskozvetitobe, korbejarod a boltokat, mindenhol megkerdezed hogy nem keresnek e valakit mosogatasra vagy ilyesmi, es hatha osszejon a tesod segitsege nelkul is.
2011. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
akkor roman vagy?
2011. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

akkor roman vagy?



Nem nem román vagyok!De azt hiszem sok közöd nincs hozzá...

2011. febr. 14. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!