Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beilleszkedni?

Miért nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem, és szeptember óta nem tudok beilleszkedni. Eleinte úgy tűnt, hogy kedvesek, lesznek barátaim stb... aztán december óta valahogy kívülálló lettem. Olyan igazi barátaim nem nagyon vannak, olyan van akivel néha beszélgetek és jófej, vagy ha házi kell meg ilyenek akkor jó vagyok. De az osztály nagy része utál.. nem tudom miért. Nyilván más vagyok mint ők (nem vagyok városi, divatőrült, más a gondolkodásom-pl nem halnék bele ha 2km kellene gyalogolnom stb-, nem szólogatok be a másiknak-ez valami ottani szokás.. mindenki beszólogat a másiknak és ettől menők-, nem vagyok az a kifejezetten "csajos" típus) de próbáltam hasonlóan viselkedni, ha meg valami láttam, hogy nem tetszik nekik akkor, nem mondtam többet stb.. de kinéznek az osztályból (nem nyilvánosan, csak úgy felszín alatt)és nem tudom már mit tehetnék hogy elfogadjanak. Többször segítek másoknak leckében, ha kérdeznek valamit válaszolok, néha érdeklődöm hogy mi újság velük, próbálok úgy viselkedni, hogy legalább amiatt hogy segítettem nekik vagy valami felfigyeljenek rám. De néha már olyan érzésem van hogy emberszámba sem vesznek. Ha valamit nem tudok akkor rögtön hülyének néznek, pedig lehet hogy épp csak nem jutott eszembe a dolog meg ilyenek..

Mit csináljak, hogy elfogadjanak?

17/L


2011. febr. 14. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha azt akarod hogy elfogadjanak, akkor saját magad ellenségének kéne lenned, és úgy öltözködni, viselkedni mint ők. gondolom ezt nem akarod. nem kell velük foglalkozni, legyél kedves mindenkivel, legyél nyitott mindenki felé, és egy idő után megfog ez változni. ha meg nem, akkor őket minősíti. a lényeg, hogy ne legyél halkszavú, állj ki magadért ha olyan van.
2011. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Roxi? Te vagy az?
2011. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél továbbra is velük kedves , egy idő után majd lesznek barátaid csak idő kell hozzá! Sok sikert
2011. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy viselkedned, kinézned, stb. mint ők, mert akkor meg az lenne a bajuk, hogy utánozod őket. Maradj magad és legyél nyitott továbbra is, majdcsak megtörik a jég.
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!