Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem tudok beilleszke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tudok beilleszkedni ebbe a "családba". Érdemes ezt fojtatnom vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja vagyok együtt a párommal,távkapcs,de ebből a 4 hónapból lassan már 2 hónapot nála laktam/lakok.Persze csak ideiglenesen.Ez m1,az a lényeg,hogy neki van egy volt felesége és gyereke. Én ezt elég nehezen tudom feldolgozni,mivel állandóan téma a volt feleség,s zavar...Olyan nem ideillőnek érzem magam,ez az egész olyan furcsa,mert tudom h egész életemben ha vele maradok akkor itt lesz mindig mindnehol az ex meg a gyerek. Van/volt más is ilyen szituációban? H tudnám ezt elfogadni,úgy hogy ne zavarjon?...21/L
2011. szept. 22. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de gondold végig logikusan: ha az ex nem is annyira, de a gyerek persze, mindig ott lesz.
2011. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dottorre ***** válasza:

Most akkor csak ketten laktok, vagy ott laknak az ex és a gyerek is?

A másik kérdésem, hogy miért nem fogadod el? Amikor összejöttél vele, már tudtad ,hogy ez a helyzet. Ha nem tudod elfogadni, akkor rakd ki, mert ez bizony mindig így lesz... ARról nem is beszélve, hogy az ilyen nők miatt képes pár f**rok pasi elhagyni a gyerekét örökre. Remélem a te párod nem teszi ezt meg a kedvedért... Összességében annyit tudok javasolni, hogy egy normális ember kűzd a gyerekéért, tehát ha normális apuka típus a barátod, akkor ha ez zavar, hagyd el inkább, minthogy a gyereke normális fejlődése elé állj.


Ui.: Folytatnom nem fojtatnom

2011. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy ez van amikor összejöttem vele,de szeretem a gyerekeket s azthittem menni fog. Csak a gyerek elég elutasító velem szembe s rosszindulatú így nehezebb. Am nem itt laknak,csak a gyerek alszik itt 3-4 naponta. S jó apa,sose hagyná el értem a gyerekét. Ink engem hagyna el ezt már megmondta...
2011. szept. 22. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja s nyilván nem szeretném én se ha elhagyná a gyereket miattam. Ez nem kérdés.
2011. szept. 22. 14:05
 5/5 Dottorre ***** válasza:
Nos az általad elmondottak alapján... szakítsatok. Nem látok más megoldást sajnos a problémádra, és sajnálom a dolgot, de így ez hosszú távon tuti, hogy nem fog menni. Ilyenkor az új feleségnek új anya szerepet is illik betölteni. Ha erre nem vagy felkészülve, akkor nem szabad gyerekes apukával összejönni.
2011. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!