Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki? Mitől lett...

Hogyan alakult ki? Mitől lett ennyire sok homo-, biszexuális?

Figyelt kérdés

Szinte az állam esett le, amikor a társaságomban egy őszinteség játékban kiderült, hogy szinte mindenki volt már a saját nemével. Én meg természetesen kilógtam a sorból, mert azonnal elkapott az undor. Főleg amikor a lányok mondták hogy ők a bulikban szeretnek a barátnőjükkel smárolgatni. S nem 16 évesek vagyunk! Hanem itt most 25 éves emberekről van szó. Most én vagyok a nagyon konzervatív vagy degenerált? Én legyek akármennyire is bedrogozva, beszívva, piálva, kábítva mittomén...soha nem kezdenék ki egy lánnyal sem! Egyszerűen még a gondolatától is felfordul a gyomrom.


A legdurvább meg az volt, amikor az egyik barátnőm elmondta hogy ő szerelmes lett egy lányba. Na már ő is...hm. És akkor kérdeztem hogy "MI VAN?" erre meg mondta hogy ő az emberek lelkébe szeret bele és mindegy neki a nem. Én ezt nem tudom ésszel felfogni. No meg itt is a GYK-n meg máshol sokan jönnek azzal, hogy sok hetero lány vonzódik a saját neméhez is. MI EZ KÉREM? Valami VICC? Akkor engem miért nem vonzanak a nők? Degenerált vagyok? Én egyszerűen rosszul lennék, ha úgy hozzá kéne érnem egy nőhöz. A férfiak izgatnak. Viszont ők meg nagyon. Ha ránézek egy meztelen felsőtestre akkor már úgy reagál a testem meg a lelkem is, mint egy férfié aki ciciket lát meg. Nem ez lenne a normális?


Természetesen HANGSÚLYOZOM, hogy semmi bajom nincs a biszexuálisokkal meg a melegekkel, csak számomra nagyon furcsa volt hogy a társaságomban is ilyen dolgok derültek ki. No meg itt is sok ilyen jellegű kérdést látok. Ennyire sok a "meleg"? Hogyan történik ez velük?


Szerintetek?


25 L


2011. febr. 15. 08:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

régen is ugyanennyi homo/bi szexuális volt csak pl a társadalom tiltotta és el kellett folytaniuk magukban, vagy a családjuk miatt nem vállalták fel... rengeteg családapa fizet fiatal fiúknak szexért, nem is sejtenéd mennyi.


a világ már csak ilyen,

én is voltam már lánnyal, nagy ügy. úgy jött ki a szitu, legjobb barátnővel, egyszeri alkalom volt, és nem rombolta le a barátságunk. legalább gazdagabb lettem egy tapasztalattal és tudom, hogy nem vagyok mégcsak biszex sem.


viszont mostanában divat lett felvállani, néha még az is felvállaja aki kő heteró, csak hogy érdekesnek tűnjön.


28/N

2011. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Neked is századszor elmondom: nem a homoszexuálisok lettek többen, hanem az emberek mernek jobban beszélni erről, már nem kell emiatt szégyenkezniük, már fel merik vállalni, mert "az egyház nem tagadja ki őket", stb. Amúgy én lány vagyok, és nagyon kíváncsi arra, milyen lehet egy másik lánnyal :D Bocsi :D (valószínűleg azért, mert a lányokat én esztétikailag sokkal szebb lénynek látom, mint a férfiakat, DE! Soha nem tudnék szerelmi kapcsolatba lépni egy nővel!! És természetesen hetero vagyok, de művészi szemmel nézve a nők szebbek, kívánatosabbak)

21/L

2011. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

100%-osan egyetértek veled,én is rosszul vagyok a kialakult helyzettől, és én sem vagyok homofób egyébként. DE ami zavar, az az, hogy divat lett az egészből, és számomra cikinek kéne lennie, hogy éns em csókolóztam még lánnyal. már volt, h furcsán néztek rám emiatt. de szerintem a férfiak csináltak ebből presztízskérdést sajnos, mert nagy kultusza lett annak, hogy a nők egymással izélnek, ezt szeretik a pasik, és így lehet nekik tetszeni. egyébként nem újkeletű a dolog, gondolj vissza a görögökre vagy rómaiakra. igazi orgiákat rendeztek. ez a dolog aztán háttérbe szorult TALÁN a kereszténység miatt, de most, hogy egy ideje lehet mindent, és itt van a média, és meggyengültek ismét az erkölcsi értékek, illetve háttérbe kezd szorulni az egyház (ne érts félre, nem vagyok vallásos, csak tippelek, h ez lehet az ok) ismét divatba jön ez az egész undorító dolog. 23/L

2011. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon sok emberben vagy egy természetes kíváncsiság, hogy ez milyen is lehet. Nem mindenkiben, de sokakban. És mivel a lányoknál az ilyen jellegű kísérletezgetést kevésbé nézik rossz szemmel, sőt, sok férfinak még tetszik is, ha két lány között elcsattan egy csók, hát a lányok inkább teret adnak az ilyesminek. Én is csókolóztam már lánnyal, pedig nem vagyok homoszexuális, még biszexnek sem mondanám magam, nehezen tudnám elképzelni, hogy egy lánnyal szerelmeskedjek. De volt már olyan lány, aki nagyon vonzott.
2011. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is régen is volt,de most már jobban elfogadják.Amúgy szerintem a csajok nagyrésze felvágásbol csinál ilyen vagy h felkeltse az érdeklödést.A homokosokkal semmi gond csak ne vigyék tulzásba,szóval az utcán,buszon ne essenek egymásnak,maradjon az ö kis titkuk.Gyerekeknek se a legjobb ilyet látni szerintem és tényleg néha undoritó.

Én nem érzem magam maradinak,de engem sem vonz ez a dolog,sőőőt ha valaki azonos nemü közeledne elöször normlisan leszerelném ha nem ért a szép szóból akkor rászolnék erélyesebben.26/L

2011. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, nem Veled van a baj. Szerintem a homo- és biszexualitás pszichés zavar, betegség. Ezzel nem bántani akarom az ilyen embereket, mert biztos vagyok benne, hogy sokan szenvednek attól, hogy ilyenek és nemcsak a külső támadások, beszólások miatt, hanem mert legbelül érzik azt hogy ez nem egy normális állapot. Megértem az ilyen embereket, hogy mennyire nehéz nekik, mert én nő létemre csak azt tudom elképzelni, hogy férfival legyek és senki nem tudna rávenni, hogy kipróbáljam egy nővel. Senkire nem lehet ráerőltetni, hogy a társadalmi elvárásoknak megfelelően válasszon partnert, saját magának kell éreznie az embernek.
2011. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal,és nekem is furcsa ez a "hetero lány vonzódik a saját neméhez"-ezt valószínűleg soha nem fogom megérteni.21F
2011. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért szebb a női test, mint a férfi test? Én sokkal szebbnek látom a férfi testet! Szerintem nem szebbik nem a nő. Ti hogyan gondoljátok ezt?
2011. febr. 15. 09:54
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is szebb a női test. Sokkal esztétikusabb. Persze a pasik is iszonyat jól néznek ki.


A férfiak mindig a férfiasságukat akarják bizonyítani, és a homoszexualitás ezzel szembe megy. Egy férfi attól kevésbé lesz férfias, ha a férfiakhoz vonzódik. Viszont a nőknél ez nincs összefüggésben. Egy nőt nem az határoz meg a nőiességében, hogy kihez vonzódik.

2011. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem férjem van de sokszor elképzelem nőkkel.meg amig single voltam össz 5 barátnöm volt.mert a női test szexy és gyönyörű
2011. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!