Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babam 5honapos. Valahogy ugy...

Babam 5honapos. Valahogy ugy alakult az elet, hogy en nem fozok, ferjem rendel maganak-fogyokuras-igy csak a gyermek es a haztartas marad. A ferjem vallalkozo o tart el minket. Nagyon, haszontalannak, erzem magam! Van meg valaki igy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát miért nem főzöl?
2011. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Főzéstől nem fogja hasznosnak érezni magát.Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy hetente 1-2-szer elmennél valamilyen tanfolyamra, pl. angol stb.
2011. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
62%
Ellátod a babátokat rendesen és a háztartást is miért érzed magad haszontalannak? Csak azért mert nem főzöl? Akkor állj neki és főzz! Ha nem is mindennap, de de legalább heti egy-két alkalommal. Hidd el a férjednek is jobban fog esni a házi koszt. Vagy keress valami elfoglaltságot(baba-mama torna, babaúszás, séta stb) vagy valamilyen hobbit. Szerintem ha elfoglalod magad, nem lesz időd ilyeneken gondolkodni.
2011. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg igen, mert ez amolyan családanya ösztön, gondoskodni a családról. Anyukám mindig így magyarázza.
2011. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem a főzéstől érzem magam hasznosnak. Sőt a takarítástől sem.

A gyedek alatt tanultam, írtam, nyelvizsgáztam. Használd ki az idődet.

2011. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Elso negy evben a hazassagomban en sem foztem, nem is tudtam , nem is akrtam, nem is erdekelt. Minden este vacsorazni mentunk. fErjem nem banta, O is szerette ezt az eletet. Most mar reg megtanultam fozni, de meg mindig nem szeretek. Ne erezd magad haszontalannak, vannak mas jo oldalaid. Ferjed meg hadd fogyozzon.
2011. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Pár hónap és nem fogsz unatkozni, örülsz, ha megállhatsz 5 percre.
2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem most jár le a gyesem, én sem főzök, mivel a párom az alkalmazottjaival jár menüzni és így nekünk is hoz. A párom is vállalkozó, a pénz 90%-a az ő munkájából származik. Előfordult már, h a fejemhez vágta, h a gyereknevelés és a háztartás vezetése nem munka! Pedig dehogynem!!! Gondolj már bele... Az anyaság gyakorlása haszontalan? Bármennyire is szép dolog, igenis fárasztó!
2011. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Látogass meg, adok feladatot :). Lehet én csinálok rosszul valamit, de nekem simán kitölti a napomat, hogy rendet próbálok tartani, takarítok, bevásárolni megyünk a babával, vagy sétálni, játszótérre. Főzni nem feltétlen minden nap, de azt is szoktam. Örülök, ha végre van egy kis idő pl. befesteni a hajam, meg ilyen apróságok. Mindig csodálkozom, mikor ilyet hallok másoktól. Talán picit irigy is vagyok :).
2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát figyelj.Ha jól gondolom, akkor még szoptatsz, vagy tápszerezel.1 hónap múlva el kell kezdened a babádnak is ételt gyártani.Jó az elején még nem olyan nagy adagot, meg nem is kell az elején főzni.De hidd el nekem az már elég tortúra lesz.Ha nem főzöl, akkor kezd el, akár saját magadnak is.A gyereknek is jobb ha házi főtt ételen nő fel.

Nekem lassan 8 hónapos a lányom, reggel 8 kor kelünk, délig neki még kell 10 óraizni, közben még megfőzök, ha nincs otthon kaja nekünk, mikor azzal kész vagyok, akkor főzök a lányomnak is.Közben takarítok.Mire párom haza jön, van étel,tisztaság és a lányom általában csendesen alszik.De addigra én már teljesen ki vagyok.Én nem érzem magam haszontalannak..időm sincs rá!

2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!