Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pszichés problém...

Létezik olyan pszichés probléma, hogy egy ember /lány/ fiatalabbnak akar tűnni a koránál? Azt akarja hogy babugassák, gyerekként bánjanak vele. Nekem régen volt dolgom ilyen személlyel. Kb.17 éves volt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valahol ez egy normális dolog tiniként, szembe nézel a valós életel amitől sokan megijednek és úgy probálnak védekezni hogy kisgyerekként viselkednek egy idő után kinövöd ezt a korszakot.
2011. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. (20/L) És apa nélkül nőttem fel. Nos nem tudom, de néha olyan jól esik kicsinek és gyengének lenni egy erős férfi karjai között. Tudom, furcsa, de van ilyen. Párom is megjegyezte már, hogy olyan néha mintha a lánya lennék. ://
2011. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pán Péter szindróma:)
2011. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!