Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem nincs az a probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nincs az a probléma, amit ne tudna megoldani két ember… Igazam van?

Figyelt kérdés
Én úgy tartom, ha két embernek valami problémája van egymással, az megoldható, egyszerűen, nincs olyan dolog, amit két ember között, normálisan, higgadtan ne lehetne megoldani. A kulcsszó: áldozat, türelem, gondolkodás. Ezt, valamiért, az emberek, ki tudja, miféle okokból, elfelejtik. A tetves büszkeség, a kicsinyes vágyak és célok megmérgezik a társas kapcsolatokat.
2010. dec. 29. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van.:)
2010. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De van olyan probléma, a fizikának és matematikának rengeteg olyan problémája van, amit még 100 ember sem tudott eddig megoldani.


Amúgy meg két ember között is meg lehet oldani a problémákat mindig. Csak néha a legjobb megoldás a szakítás, és az fájdalmas tud lenni.

2010. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó, gyermekem, matek és fizika...


A szakítás felesleges, nagyon gyakran.

2010. dec. 29. 13:33
 4/4 sasna ***** válasza:
van.. ha megcsalja az egyik a másikat..
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!