Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, hogy reagálnál,...

Mit tennél, hogy reagálnál, ha a 19 éves lányod (akinek még sosem volt barátja) közölné, hogy hónapok óta van, és szeretne holnap a fiúnál aludni? Engednéd? Kiakadnál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Már miért akadnék ki? 19 évesről van szó, nem 12-ről! Csak előbb mutassa be nekem a barátját, ahhoz ragaszkodnék.
2011. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
19 évesnek annyira tiltani már nem tudod, és a hátad mögött akkor is meg fogja tenni. Kiakadnék, de engedném. Viszont gond lehet a viszonyotokkal, mert hogy eddig nem beszélt róla. Ezt azért meg kellene beszélnetek, mi a gond.
2011. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Hahó! 19 éves, már felnőtt ember. Nem szabhatod meg neki, hogy hová és mikor menjen. Tud magára vigyázni, ne aggódj!
2011. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

19 éves,tehát nagykorú.Elvileg nem kell az engedélyed,de örülj,hogy megbeszélte Veled.Adj neki pénzt óvszerre,és kívánj jó mulatást.

Te mikor is randiztál először???

2011. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni Vele, hogy miért nem szolt, hogy van barátja, amugy meg felnőtt. Örülnék, hogy megkérdezte és nem hazudott abban, hogy ott akar aludni. Mert vannak olyanok, akik azt mondják, hogy a barátnőjénél alszanak és mégis a pasinál köt ki.
2011. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Azon akadnék ki hogy hogy miért kellett titkolni előlem...Én 17 évesen hazavihettem az akkori kedvesem,nem a kocsiba, liftbe jártunk...Anyum biosz tanár tisztában volt vele hogy megtiltani úgyse lehet akkor legalább legyünk biztos helyen...

28N

2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kérdező a 19 éves leányzó..

Nekem is ennyi idős lányom van,és ha elém állna és azt közölné amit leírtál,én nem akadnék ki.Ez az élet rendje..Talán egy kicsit örülnék is,hogy nem 14 évesen állt elém ilyen kéréssel..

Szó nélkül elengedném,még engedélyt sem kéne kérnie,de arra megkérném hogy azért este hívjon fel,hogy rendben megérkezett,jó helyen van..Csupán az aggódásom miatt...De kifogásom nem lenne...

2011. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Azon gondolkozz el hogy miért nem mondta el neked eddig, mert valami oka biztos van. 19 évesen azt csinál amit akar mivel felnőtt korúnak számít, igaz amíg veled lakik és ha még esetleg te gondoskodsz róla akkor még van beleszólásod a dologba. Lehet hogy rosszul esne, de nem akadnék ki, neki is kijár hogy barátja legyen. Te mikor randiztál elősször? Neked tiltották a szüleid?

Szerintem ülj le vele megbeszélni hogy miért nem mondta el hogy van barátja, miért csak most szólt és mond el neki hogy neked bármit elmondhat, nem kell titkolóznia előtted mert megérted.

Az is lehet hogy mivel eddig nem volt barátja (vagy csak nem szólt neked eddig egyik barátjáról se) szégyenli.

Mindenképpen beszéljétek meg!

2011. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
csak szerinted nem volt, ezekszerint mégis volt, ezek szerint csak össze kéne ülni vele egy jot beszélgetni, ha eddig nem jött össze, én nekem 19 és 17 éves lányaim vannak, meg kell velük beszélni és nem tiltani !!Egy jo beszélgetés mindennél többet ér!
2011. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
8%
biztos jol elverném....
2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!