Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz emlék miatt lehetséges?

Rossz emlék miatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Rossz kapcsolat miatt, lehetséges az, hogy az ember már nem vágyik többé párkapcsolatra, és már abszolút nem vágyakozik a másik nem felé? Ne érezze azt, hogy neki erre szüksége van? Az mellékes, hogy férfiról vagy nőről van szó.
2011. febr. 16. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.Pl.anyám szerint.Egész életében rosszul választott:2szer.Én se értem,de ő teljesen kiszikkadt ezekben a kapcsolatokban.Ha ez ember túl sokat csalódik,megeshet.Én nem tudnék évekig egyedül maradni,szükségem van arra hogy valaki szeressen.
2011. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2011. febr. 16. 23:01
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze, de nőknél sokkal gyakoribb.
2011. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen lehet,ha az ember a csalódások miatt teljesen kiábrándul.
2011. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem a feldolgozatlan rossz emlékek miatt lehetséges!

2011. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Szerintem a feldolgozatlan rossz emlékek miatt lehetséges!"


Azt hiszem igazad lehet. Szerintetek az is lehetséges, hogy ezután már a sex sem hiányzik az illető életéből?

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 17. 16:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen,több korombeli lány anyukája elvált pl. alkoholista, agresszív férjétől, és soha többet még csak a közelébe sem engedett férfit. Ugye a nőknél általában szükség van érzelmekre, bizalomra ahhoz, hogy valakivel testi kapcsolatba kerüljenek, ezt pedig kizárta az, hogy többé senkiben sem tudtak megbízni. Férfit meg olyant ismerek, aki több csalódás után csak hivatásosokhoz járt, ha éppen szexelni akart, mert ő többet nőben meg nem bízik. De itt sok év után megtört a jég, jött az igazi. :)
2011. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én pont így érzek három éve,és ez a sok csalódástól van.Meg is vagyok néha rettenve ettől az érzéstől,mert 37 évesen ezt azért szerintem nem kellene éreznem.És igen,a szex sem hiányzik olyan nagyon.Rémisztő ez a "jó így nekem"érzés.
2011. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megértelek :(
2011. febr. 17. 23:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki nem szexel, az nincs igazán jóban magával sem.

Szerintetek?

2011. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!