Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz emlék miatt lehetséges?

Rossz emlék miatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Rossz kapcsolat miatt, lehetséges az, hogy az ember már nem vágyik többé párkapcsolatra, és már abszolút nem vágyakozik a másik nem felé? Ne érezze azt, hogy neki erre szüksége van? Az mellékes, hogy férfiról vagy nőről van szó.
2011. febr. 16. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én ezt kicsit másképp gondolom. Inkább az nem szexel, aki nem talál olyant, akivel jóban tudna lenni. Mert valljuk be, bárki bármikor találna olyan embert, akivel összefekhet, csak sokunknak ez nem elég. (nekem sem lenne)

De persze én nőből vagyok. :)

2011. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, csak amíg nem fogadod el magad, hihetetlen lehet, hogy más képes rá.
2011. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyetértünk. Úgy értettem, attól, hogy valaki egyben van, jól érzi magát a bőrében, még lehet, hogy épp nincs senkije, mert inkább egyedül, mint bármi áron valakivel. De igaziból egyformán gondoljuk. Az ilyen kis egyéjszakás, vagy csak összefekvős kapcsolatok meg nem jönnek be mindenkinek. :)
2011. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Félreértés!

Nem mint egyetlen okot hoztam fel a nem összefekvésre, csak a kérdésben említett okokat boncolgatom.

2011. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez az egyik különbség az élő beszélgetés és az írásos között. :)

Konkrét esetben igen, két hosszabb rossz kapcsolat már rendesen megingathatja egy ember magába vetett hitét, ami ugye egyik feltétele önmagunk elfogadásának. Innentől jön, amit Te írtál. (akkor hogy fogadhatna el más)

2011. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, így értettem én is, és arra próbáltam vele utalni, hogy muszáj feldolgozni, mert az ember csak magát bántja vele.
2011. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igazatok van, az ön magunk el nem fogadása is közre játszhat. Köszönöm, hogy irtatok.
2011. febr. 18. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!