Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz következmény...

Szerintetek rossz következményei lehetnek, ha úgy költözünk össze, hogy az övé a lakás meg minden, én csak megyek a cuccaimmal?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy ott minden az enyém és érezzem otthon magam, de mégis félek kicsit, hogy gond lesz ebből. Az esküvőt is tervezzük, jövő nyárra. Vélemények, tapasztalatok?

24/L


2011. febr. 17. 07:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem semmi, még be se fejeztem a sulit, nemrég keztem el dolgozni.
2011. febr. 17. 13:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van a helyzet, nekem van lakásom, és a barátom költözött hozzám (pár hónapig albérletben laktunk), volt idő amikor jól kerestem fizettem a lakáshitelt plusz a rezsi felét, aztán most már csak a hitelt fizetem, így ő állja a rezsit (még mindig jobb neki mintha albérletben élnénk). Nincsenek közös dolgaink, övé a tévé, enyém az ágy sb., és felújításnál, én állom a cechet, és ő végzi a fizikai munkát. Egyébként neki kocsija van, de én nem tudok vezetni.

Nem érzem, hogy egyik vagy másik oldalra dőlne a mérleg nyelve, most jó, és ennyi elég, ha netán egyszer mégis szétmennénk, (első komoly kapcsolat), akkor szépen elvinné a holmijait a lakásból, de már 5éve együtt vagyunk, tehát ez csak a legrosszabb forgatókönyv szerinti befejezés.

Egyébként valószínű egy kicsit azért érzi, hogy nem az övé a lakás, de hát ez ellen nem tudok tenni.

2011. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tégy félre egy kis pénzt.
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért rosszak manapság az ilyen "kapcsolatok" jo része. Mert aki a "ket szép bőröndjével megy" az sose fogja magát biztonságban érezni a mellett akie a lakás. Meg akkor sem, ha gyerekek is lesznek. Nem egy középkorú not láttam már úgy, hogy hiába volt gyerek, mosott -főzött, felújítottak, hiteleket fizettek közösen, munka, közös kassza...es negyven itven evesen mehetett a ruhaival az akar 20-30 éve ott elo "otthon"-ábol az utcára kozepkorukent a nulláról kezdeni??!!

Esélytelen!

Ezért nem működnek ma jol a kapcsolatok: Bizalomhiany. Feltétel nélküli szeretet. Megosztas. Felelősség. Helyette van: Nem szülő nő, külön kassza, megcsalas. Csapongás ide oda. Magány. De legalabb van pénz. Nem igaz?

👍

2017. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!