Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 kicsi, rossz küllemű lakás,...

2 kicsi, rossz küllemű lakás, vagy 1 nagyon jó állapotú nagy lakás az értékesebb?

Figyelt kérdés
kicsit furán fogalmaztam meg fennt , de lényegében az lenne a kérdésem hogy melyik érne többet , 1 lakás ami nagy és szép , vagy 2 ami kicsi és kevésbé esztétikus.
2010. aug. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy vagy két családnak?? Ha két család egy percig sem gondolkodnék. A két rosszabb kicsit. Bármit, csak ne kelljen együtt lakni mással. Ha csak magadnak, akkor értelemszerűen az egy nagyot.
2010. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennek a kérdésnek így semmi értelme. Mi ér többet, két palack olcsóbb bor, vagy egy drágább? Attól függ milyen borokról beszélünk. Ugyanúgy a lakások esetében is. Lehet lakást venni néhány millióért és persze néhány száz millióért is. Akkor most szerinted egy lakás értékesebb, vagy kettő?
2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező esetében a választás lehetősége azt jelenti, hogy van teszem fel 18 millió forintja, amiért kap egy nagy, szép lakást, vagy kap kettő kicsit, amely nem olyan esztétikus (a számok most csak hasracsapósan).

Szerintem mindenképp a két kicsi, hiszen ha pénzhez akarsz jutni, akkor az egyiket kell értékesíteni, és a másik megmarad neked. Ha egyiket sem akarod lakni, akkor egyszerűbb a kisebbet bérbe adni, mint a nagyot, ráadásul két helyről folyik be a pénz.

Tehát szerintem minden a két kicsi mellett szól.

2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2 kicsi lakás likvidebb és én egyébként is azt választanám, mivel egy kis felújítással növelhető az értékük.
2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a két kicsi.
2010. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!