Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van h egy új szerelem...

Tényleg van h egy új szerelem felülírja a keserűségeket?

Figyelt kérdés
borzasztóan megégettem magam egy kapcsolatban 2 éve és képtelen vagyok összeszedni magam, nem hiszem el, h boldog lehetek. még ha találok is valakit, akkor is folyton bennem lesz az az előző, aki nagyon elbánt velem, mégis másfél boldog évet töltöttünk együtt...
2011. febr. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel igen.
2011. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, hogy nagyon-nagyot csalódtam. Rá pár hónapra összejöttem egy sráccal, ami egy évig tartott. Az inkább még csak elterelte a gondolataimat, jól elvoltunk, de nem voltam szerelmes, és sokat gondoltam arra, aki megbántott. Amikor ennek is vége lett, jött egy srác, akibe úgy beleszerettem (és ő is belém), hogy egycsapásra kicsit sem hiányzott az a régi pasi. Szerintem legyél nyitott egy új kapcsolatra, és a szerelemre. Nem biztos, hogy rögtön szerelmes is leszel, de egy ídő után biztosan!
2011. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idővel igen...de ha valaki egyszer pórul jár, az már nem lesz soha olyan, mint azelőtt!
2011. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:39

Talán ez nem is baj. Nem az a cél, hogy ugyanolyanok legyünk, mint előtte, hanem az, hogy ne összetörve, hanem megerősödve tudjunk tovább lépni. Persze ehhez tényleg idő kell.

2011. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátomnak az első kapcsolata sikerült csúnyára, utána hónapokig maga alatt volt, végül egy évvel később megismert engem. Azóta teljesen rendbe jött, igaz, a régi emlék azóta is benne van, de nem több egy régi tapasztalatnál.
2011. febr. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése!
2011. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!