Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, anyós és...

Hogy viselitek, anyós és anyós jelöltet?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktátok leépítteni,ha már nagyon idegesítt titeket?

Bár nekem még csak jelőlt,de már most idegesíttő!

Az a legroszabb hogy nem engem,hanem a párommal olyan,mint egy kis gyerekkel,egyszerüen nem engedi felnőni szerencsétlent pedig már 26 éves!Egyszerüen megnyomoritja az aggodásával az életét,ezzel persze az enyémet is többek között!Persze egy anya egodjon a gyermekéért,ezzel nincs baj,mert ez természetes,de már túlzásba viszi és elkényezteti mint egy kisgyereket,egyszerüen nem hadja kibontakozni a saját életét,mert az övé egy elbasz.ott,akkor már azt gondolja hogy a lányáé is az lesz.

Amúgy ő a lány!


2011. febr. 18. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem a Te gondod, hanem a parode!

Tehat a parodat amikor ez zavarja, akkor ezen O tud valtoztatni, de lehet, hogy a parodnak pontosan erre van szuksege, hiszen nem tesz ellene, hanem elturi!

A paroddal kell elbeszelgetned errol, es ezt O oldja meg, de Te ne kezdjel el vitazni, viszont ugy keszulj fel, hogy ez a "leendo" Mamad is lesz, tehat ellehet kezdeni alkalmazkodni es turni!

2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Engem is megakart nyomorítani lelkileg az a vén boszorkány anyós elöltem. De én beintettem, és már négy éve házasok vagyunk, de azóta sem láttam a satrafánit.
2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak azt a gyereket lehet ennyire irányítani,kényeztetni amelyik gyerek hagyja magát..Talán a párodnak kéne előbb változni,és ha már elég felnőttnek érzi magát,és nem igényli az anyja babusgatását akkor már nem lesz ilyen gondod..

Én is anyós jelölt vagyok.De még véletlenül sem babusgatom,kényeztetem a fiamat mert nem tart igényt rá.

Ahogy az anyósommal sincs gond,mert a férjem is maga életét éli.

2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehat a parodat amikor ez zavarja, akkor ezen O tud valtoztatni, de lehet, hogy a parodnak pontosan erre van szuksege, hiszen nem tesz ellene, hanem elturi!


Félre érted,én még véletlenül sem akarok belefolyni az egészbe,a páromat is nagyon zavarja és sokat beszéltünk már róla és már számtaéanszor beszélt róla az annyával erről,egy ideig óráig tudta magát türtőztetni,de aztán kezdődik elölről!

Engem is érint a dolog,mert ha az anyuci,fellidegesítti akkor rajtam vezeti le és nem a szomszédon!Ezt ugye az ember ilyenkor amikor dühös észre sem veszi hogy azt bántja akit a legjobban szeret és hát ilyen szempontból igenis érint,mert kihat a kapcsolatunkra az anyuci viselkedése sajnos!

2011. febr. 18. 18:17
 5/10 A kérdező kommentje:

De én beintettem, és már négy éve házasok vagyunk, de azóta sem láttam a satrafánit.



Lassan és is azt fogom tenni,mert nem birom idegekkel!

Amúgy nekem is be beszologat néha,de engem nagyon nem hat meg,max egy jót röhögök rajt!

2011. febr. 18. 18:19
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak azt a gyereket lehet ennyire irányítani,kényeztetni amelyik gyerek hagyja magát..Talán a párodnak kéne előbb változni,és ha már elég felnőttnek érzi magát,és nem igényli az anyja


Számtalanszor beszélt már róla erről a dologról,de mindig megfeletkezik magáról egy idő után!

Ha világ végére költöznénk,oda is eljönen 1 héten egyszer minimum!:)

Amúgy különösebb gond nincs vele,csak ezek!De ez éppen elég ahhoz hogy megkeserittse az életünk!

2011. febr. 18. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én anyósom a szemembe mondta, hogy utál, férjem mondta neki, hogy barátkozzon meg velem, mert már annyira elege van a viselkedéséből, hogy nem fog hozzászólni, ha továbbra is gyűlöl majd engem. Anyósom azt hitte, hogy a fia viccel, és továbbra is minden szava egy méreg volt hozzám, férjem pedig döntött, annyira elege lett, hogy csomagolt, és messzire költözünk az anyjától, azt mondta, látta, milyen igazságtalan volt velem az anyja, és engem választott(mondjuk anyja sosem volt a szerető anya mintaképe), már évek óta nem látta, de nem is hiányzik neki. Így én megszabadultam...
2011. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Így én megszabadultam...


Ezek szerint ő is!:)

2011. febr. 18. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, úgy veszem észre, ahogy "beszél" róla(nem nem beszél róla, sőt, mikor én véletlenül szóba hozom, mindig jön azzal, hogy -drágám, ne rontsd el a napom, étvágyam, stb...), szóval úgy jön le, ő is szabadulásként fogja fel.
2011. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemrég én is kitettem egy kérdést a barátom szüleivel kapcsolatban. Teljesen megértelek, bár mi pár évvel fiatalabbak vagyunk. :) Az én barátom szülei a spórolás határát súrolják, miközben új, 1 milliós motorra, illetve 2 kocsira bőven telt nekik. 2 liter benzint sajnálnak tőlem, vagy a fiúktól, neki mondogatnak, de persze szemtől szembe meg mézes-mázasok. -.-' A barátom ha épségben elért hozzám (15 km az út), fel kell hívnia az anyját, mindezt 23 évesen. A legegyszerűbb az, bár sajnos nem teljesen hatásos, ha kerülöd őket, ahogy lehet. Én már a saját szüleimnek elmagyaráztam a dolgot, valamelyest megértik, szóval inkább nálunk vagyunk, ezzel letudva a dolog.
2011. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!