Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bemutat a szüleinek,...

A párom bemutat a szüleinek, és szeretné, ha nála is aludnék. Jól gondolom, hogy nem illik?

Figyelt kérdés

Néhány hete vagyunk együtt, hozzá tenném, még nem feküdtem le vele, és szeretné, ha hétvégén, mikor bemutat a szüleinek, nála is aludnék. Nem lenne ellenemre, szívesen tölteném vele az éjszakát, de nagyon vonakodom a dologtól, mert nem szeretném, ha rosszat gondolna rólam a családja, annak ellenére, hogy egyelőre nem tervezem a szexet. De nyilván ezt nem közölhetem velük így. :) Húszas éveink elején járunk, tehát nem tinikről van szó...

Szülők, ti mit gondoltok?

L


2011. febr. 18. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

én ott is aludtam mikor először találkoztam a szülőkkel...

azon egyszerű oknál fogva,hogy odaértem 11-re,délután 4kor indulnom kellett volna haza..(nyár volt,amugy kolis voltam)


19 voltam akkor,normális szülők lévén még külön törölközőt is kaptam:)

2011. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez teljesen egyedi. Volt olyan barátom, aki egy hét után vitt fel magukhoz. Kollégista voltam, tizenegykor zárták, nem értem vissza. Erre hazatelefonált, hogy csináljanak nekem ágyat :D

Együtt is aludtunk, gondolhatod, reggel micsoda zavarban voltam anyukája előtt. De nem csináltak belőle problémát, jóllehet a fiúval már nem vagyok együtt, a családjával a mai napig a legjobb viszonyban vagyunk.

Bár tény, hogy ettől még nem illik ilyet csinálni :)

2011. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Szólj a párodnak, hogy kérdezze meg előre az anyját, melyik szobában terveznek neked megágyazni. A válaszból kiderül a véleményük. :)
2011. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Az én fiam(22) azt hoz haza, akit csak szeretne. Én örülök, hogy még egyáltalán itthon lakik. Így legalább tudom mi van vele és egyúttal azt is, hogy kivel fekszik össze.
2011. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Attól,hogy még nem akarsz szexet,attól vele alhatnál,de így elsőre a szülőknél,én nem tenném,ha nem a világvégén laksz.
2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Az én fiam már sok lányt hozott haza, de ha valaki elsőre ott aludt, azt be se jelentette, felhozta, ott aludt, néhány hét után már új lányt hozott fel. Eddig két kislányt hozott úgy fel, hogy szólt előre, bemutatta, de ők nem aludtak ott. Családi vacsora volt, majd egyre többször felhozta, és csak később aludtak ott. Az egyikkel 2 évig járt, a másikkal még jelenleg is jár.

Lányom is van, tehát mindkét oldalról látom a dolgot, ő sem aludt bemutatás után egy fiúnál sem. De csak komoly kapcsolatai voltak, ma már férje, családja van. Mindig tisztelettel bántak vele a fiúk és a férfiak.

Szülőként én sem tartottam sokra azokat a lányokat, akik két hét után már itt aludtak. Alkalmi kapcsolatnak jók, de nem díjaznám, ha feleségnek ilyet választana a fiam. Szerencsére ő maga is elég komoly, meg is mondta, vannak viszonyai, és vannak barátnői. A kettő nem ugyanaz.

Több fiús anyuka barátnőm van, a legtöbb hasonlóan vélekedik. Sőt, sajnos olyan is van, aki az ilyen lányokat a fia ...-nak nevezi, bár ezért viszont én nagyon tudok haragudni.

Még annyit, a szülők, ha intelligensek, nem fognak szólni, mi sem mondtunk soha semmi rosszat ezekre a lányokra, de azért magunkban meg volt a véleményünk.

2011. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Én sem aludnék. Sőt, a párom még arra sem tudott rávenni, hogy felmenjek hozzuk és megszárítsam a hajamat (hirtelen jött zápor...), 3 hónap együtt-járás után. Nem hogy egy ott-alvás az első bemutatás után:-S

De ha a szülők nyíltak, akkor semmi akadálya...max az, hogy Te hogy ítéled meg, mennyire kínosan a szituációt.

Mi már 3,5 éve együtt vagyunk, azóta már szárítottam náluk hajat:D de még náluk nem aludtam, mikor otthon voltak a szülők is...valahogy reggel se anyóssal se apóssal nem futnék szembe se a konyhában sem a fürdőben. Nyilván ez attól függ milyenek a szülők. A párom szülei nagyon aranyosak, szeretnek engem, de azért valahogy ez nekem még mindig kellemetlen:D


Bocs, hogy válaszoltam, nem vagyok szülő.

21-L

2011. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Akkor én írok ellenpéldát :)

15 évesen ismertem meg a párom (ő 17 volt akkor), és négy hét után már együtt is aludhattunk cserébe, hogy bemutattam őt az édesanyámnak (és nem valamelyikünknél, hanem az édesapám kislakásában). Kb 6 -8 hét után aludt nálunk, én pedig 3 hónap után náluk (ekkor mutatott be a szüleinek). Tényleg csak aludtunk, fél év után vesztettem el a szüzességem vele. Azóta minden hétvégémet náluk töltöm (ő Pesten, én Pesttől 30 km-re lakom), sőt van, hogy az egyetem miatt hétköznap is itt vagyok. A különköltözéssel még várunk, mert csak ő a kereső, én az orvosi mellett nem tudok dolgozni. Már majdnem négy éve együtt vagyunk, és az édesanyja a kedvenc menyjelöltjének tart, én vagyok az egyetlen a menyjelöltjei közül, aki tegezheti :)

Szóval szerintem nyugodtan aludj náluk, beszélj a szüleivel tisztelettel, és nem lesz gond!

20/L

2011. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is ott aludtam, mikor először jártam a barátoméknál. Ha nincs külön lakásotok, hol máshol aludnátok mint egymásnál? Nincs ebben semmi, nem a a 19. században élünk. Annyit azért illik, hogy a barátod előtte jelzi a szüleinek, hogy ott aludnál. Tisztálkodó szereket, köntöst, fogkefét ilyesmit vigyél magaddal, mert másét használni az tényleg ciki.
2011. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!