Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vehetem rá a gyerekem...

Mivel vehetem rá a gyerekem apját hogy elöbb vegyen feleségűl és csak azután akarjon mégegy gyereket!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

A parod akart egy gyermeket, s Te megszulted. Most meg egyet akar, de Te mit akarsz?

Hol vannak a Te erzeseid, hol van az, hogy Te mit akarsz?

Egy ismerosomnek a Mamaja egyedul nevelte fel a gyermekeit es szegeny korulmenyek kozott. Mint kiderult, az Edesanya hazassagon kivul szult 7 gyermeket, s aztan a ferfi egyet gondolt es elhagyta, s megnosult!

Mindig csak igergette a hazassagot, de kozben vagyott a valtozatossagra, es valtott is.

Amikor ez a lany megkereste az Edesapjat, az gazdagkent elt a "kis csaladjaval", s megkerte ezt a lanyt, hogy nehogy elarulja, hogy O a gyermeke, s azt sem, hogy Neki viszonya volt az Edesanyjaval, mivel errol a jelenlegi Neje es a lanya nem tud, s nem szeretne, ha emiatt zaklatottak lennenek!

A Parodat kesz tenyek ele kell allitani, s nem hunyot jatszani, tudd azt, hogy Te mit akarsz!

2011. febr. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az elsőt sem kellett volna megszülni házasság nélkül!

Ha eddig azt gondoltátok,hogy a házasság csak egy papír,akkor most miért lett fontos neked a házasság? Eddig is megesküdhettetek volna,nem kell hozzá pénz,csak az anyakönyvvezető és két tanú!

Ha ő nem akar házasságot,akkor átgondolnám a kapcsolatotokat! Neki biztosan jó így,és a házasságot nehezebb felbontani,mint az élettársit! Jól gondold meg,hogy szülsz-e még egy gyereket! A házasságot nem lehet kikényszeríteni,mert abban nincsen köszönet.

2011. febr. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Egymás zsarolása, nem helyes, értem mit akarsz, de a kérdésed rossz! Inkább mond el neki, hogy bár divat nem házasodni, de ennek az az üzenete, hogy "még várok, egy nálad is jobbra". Nagy gond talán nincs is ezzel, de ha így van, ne akarjunk gyereket, egyet sem.
2011. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát én sem látom, hogy azon kívül, hogy erről a vágyadról beszélsz neki mivel lehetne őt rávenni.

én amikor a párommal a jövőről beszélgettünk, tervezgettünk és ő mondta, hogy akar gyereket, akkor én meg mondtam, hogy házasság nélkül nem szülök. És mivel ezt már jó előre tisztáztuk egymással, ezért ebből soha nem volt gond. az első perctől, hogy tervezgetni kezdett, ezt az álláspontot képviseltem.

2011. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat még várok többet is.

Tehát akkor megmondom neki,h csak akkor akarjon velem még egy gyereket,ha vállalja azt h feleségűl vesz.

Már megkérte a kezem,de végül annyi gondunk volt a terhességem majd a kicsibabával hogy feledésbe merült.

Szeretném ,ha okos válaszokat kapnék ,nem kritikát és nem kioktatást és csak a kérdésre való válaszok érdekelnek,kár letérni róla.

2011. febr. 19. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát akkor megmondom neki,h csak akkor akarjon velem még egy gyereket,ha vállalja azt h feleségűl vesz.


Ez zsarolás és nem vezet semmi jóra, de te tudod. Ha azt akarod, hogy rossz szájízzel vegyen el, csináld, de tudd, hogy nem önmagadért fog így elvenni. Nekem nagyon szar érzés lenne.

2011. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mivel vehetem rá a gyerekem apját hogy elöbb vegyen feleségűl... "

"Szeretném ,ha okos válaszokat kapnék ,nem kritikát és nem kioktatást és csak a kérdésre való válaszok érdekelnek,kár letérni róla."


Bocsáss meg, de ez a két dolog üti egymást.

Én azért vettem el a feleségemet, mert vele szándékoztam, (és szándékozom) élni, és sem Ő, sem én nem kívántunk sem presszióval, sem ígéretekkel "rávenni" a másikat a házasságra. Ha meg már beszéltetek a házasságról és Ő is úgy gondolta, nos akkor, mindössze egy kis finom emlékeztetésre van szükség, egy kellemes vacsora, vagy intim együttlét alkalmával.

Szerintem.

2011. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom csak a kritika jön .

Sehogy sem dönthetek úgy hogy mindenkinek megfeleljen.

Kár is volt feltennem a kérdést.

Kérem tekintsétek semmismek!

2011. febr. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!