Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne készülje...

Mit csináljak hogy ne készüljek jobban ki?

Figyelt kérdés

Tegnap elvettem anyám körömlakkját kölcsön,és a tesom is,nála volt utoljára,nem tette vissza,és anyám feltúrta az egész fiókom,meg mindent,meg akart verni,közben nemis nálam van. -.-" És egy pár száz forintos lakk miatt órákig ordított. :/ Elhordott mindennek,meg hogy soha nemis szeretett,és most se szeret,idióta "poénjai" vannak,attól félek ha lesz barátom és átjön,a hülyeségeivel fogja őtis kikészíteni. Állandóan csak a vitát csinálja,soha nem tud csöndben maradni,nem lehet vele beszélni,turkál nálam, a naplómat olvassa,ilyenek. Beéget a szomszédeknál is,hogy milyen rendetlen vagyok(szerinte),meg lusta,pedig szoktam segíteni. Soha nem ártottam neki,nem értem miért ilyen velem? Tegnap is apu állította le.

16L


2011. febr. 20. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

"Audiatur et altera pars!"

Enélkül semmit sem lehet tanácsolni.

2011. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
ne írj naplót..turkálj te is a cucca között..a szomszédok előtt égesd le teis..változások lesznek.: D
2011. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Tanuld meg, hogy kérdezés nélkül nem nyúlsz anyád holmijaihoz, nem veszel el semmit, amire azt mondja, hogy az övé.Próbálj meg rendet rakni a szobádban, és takarítani a lakásban. Egy 16 éves lány erre már képes. Mosogass el felszólítás nélkül, és csinálj meg mindent önként, dalolva. Meglátod ezek után nem fog beégetni. A naplódat pedig tartsd olyan helyen, ahol nem találja meg. Pl. ragaszd fel valamelyik fiók aljára. Ott biztosan nem fogja keresni, de ha rendetlen vagy, és elől hagyod, ne csodálkozz, hogy beleolvas.
2011. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz. Hogy nem vagyok rumlis,és segítek. Ellenben a tesómmal,aki lusta,mégis odavan érte. :/
2011. febr. 20. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedbe elmennék 1-2 napra barátnőmhöz. Ott aludnék nála. Kikapcsolt telefon stb. Nem mondanám meg neki, hogy hova mentem. Nálam ez bevált. Néha még anyukám csinálja a cirkuszt mert, hogy bátyám tökéletes.. 3 éve én hordom a fát..hulla fáradt vagyok és kioszt, hogy nem takarítok..hogy takarítsak ha egyszer fát hordok a bátyám helyett?? -.-" Aztán egyik hétvégén leléptem itthonról pénteken..aztán hazajöttem hétfő délután. Csodák csodájára sírva ölelt át. Azóta normálisabb. Minden családban van kedvenc "gyerek" SZÜLŐK MEG NE TAGADJÁK LE a kívülállók és látják, hogy az egyik százezrekért kap bármit a másik meg ossza be 20ezer ft-ból. Az egyik el van kényeztetve a másik meg had dolgozzon had szakadjon meg.. (=
2011. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem ajánlanám, hogy napokra eltünj otthonról. 24 óra múlva már a rendőrség kereshet.
2011. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Akármit is csináljon egy gyerek, azért én beleszarnék a mocskos szájába annak a szülőnek aki azt mondja a gyereknek hogy nem szereti és nem is szerette sosem.
2011. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én először a tesóddal beszélnék, hogy ha már ennyire paraszt volt, legalább mondja meg az igazat anyukádnak (főleg ha őt elvileg jobban szereti, akkor neki talán könnyebben mnegbocsátja), ha meg nem akarja, kis fizikai nyomással rákényszeríteném (magyarul felpofoznám). Egyébként én is azt csinálnám, hogy vagy elmennék otthonról (nem feltétlen több napra, de úgy, hogy a szokásos időre nem érnék vissza), vagy csinálnék vmi olyat, amitől elakad a lélegzetük. Nálam az volt a helyzet, hogy tőlem mindent megköveteltek (minden téren), öcsémtől semmit (sztem azért, mert ő fiúúúú), és amikor egyetemen egyszer rossz lett az átlagom, elmondtak mindenféle szar, trehány, lusta alaknak, pedig csak kiégtem, és elegem lett mindenből, mert 12 éven keresztül csak tanultam, alig volt magánéletem stb... na, akkor olyan patáliát csaptam, törtem-zúztam, hogy akkor elgondolkodtak rajta, hogy megéri-e ez a kivételezés, ha pszichésen tönkretették a lányukat...
2011. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Remek tanács. :S

Most is abból volt balhé, hogy turkált az anyja cuccai között, és kérdés nélkül elmázolta a körömlakkját. Elkérni már derogál.


Ennél tényleg az felháborítóbb, hogy hiába szól anyjára, nem akar az istennek se csendben maradni. Wow..



Kedves Kérdező!

Úgy látom, apád másképp áll a dolgokhoz, és az egyáltalán nem normális, hogy anyád azt ordítozza, hogy nem szeretett és nem is fog. Próbálj meg nála, meg tesódnál "kampányolni", hogy menjetek el családterápiára, vagy valahová, mert ki fog készülni az egész család.

Anyád már túl van rajta.:(


TE meg ha tudod, hogy úgyis rajtad csattan az ostor, legalább ne menj érte helybe, inkább kérd el, amit szeretnél.

Próbálj meg a tesóddal is kicsit jobban "szövetkezni", hogy ne szívassátok, hanem inkább segítsétek egymást.

2011. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett dolog. Keress ra a youtube-n Müller Peter "szeretni kell?" felvetelre. Sajnos a szeretetet nem lehet kikenyszeriteni, az vagy van, vagy nincs, es igy kell elfogadni. Persze aki nem kepes szeretni valakit, szerintem az is viselkedhetne normalisan, viszont nem jo itelkezni, hogy ö miert igy viselkedett, mert ez az ö eleteben is egy összetett dolog...

(Persze az is lehet, hogy valojaban szeret, csak kiakadt.)

Ha ugy erzed, hogy mas is van emögött, akkor egyelöre probald elfogadni, hogy valamilyen tekljesen kivülallo ok miatt ennyire kepes szeretni teged.

Mit tehetsz? A töled telhetö legjobbat erdemes tenni: amennyire lehet, jo kapcsolatra törekedni, pl. nem turkalni masok a cuccai között, hanem elkerni dolgokat.

2011. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!