Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, mit vegyek a...

Nagyon fontos, mit vegyek a csaladnak, egyaltalan vegyek-e barmit is?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok a kodos Albionban, fel eve itt vagyok es nemsokara jon a husvet... Ilyenkor kell ajandek vagy eleg csoki a gyereknek? Karacsonyra mindenki kapott (apuka, anyuka, batty, gyerek) de a tokaji azota is ott hever, es a tobbi, tehat semelyik nem volt hasznos. :( Most raadasul husvet utan 3 hettel hazamegyek toluk es bucsuajandek mindenkepp lesz. Na de akkor kell e husveti? Es abban az igen szomoru esetben, ha kell, akkor mit vegyek, mert se penzem, se otletem. :( Segitsetek kerlek!!! Otletek egyebkent is johetnek, mert bucsuajandekra sincs. (13 eves gyerkoc, apuka, anyuka, 25 eves batty.)
2011. febr. 20. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétra a kisebbik gyereknek csokinyuszi, a nagy már rég nem gyerek. Más ajándék nem kell. Búcsúajándéknak egy magyaros csomag, az már nem a Te gondod, hogy mit kezdenek vele.
2011. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Angliában nincs hagyománya a húsvéti ajándékozásnak.
2011. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hala az egnek, akkor csak a kislany kap egy kis csokit. Otleteket tovabbra is varok, magyaros csomag folosleges, tokaji nem jott be, rubik kockat nem csipik es ok nem mennek meg nyaralni se sehova, mert semmi nem erdekli oket csak anglia... Ha pirospaprikat adnek szerintem jot kacagna anyuka, de hogy fozni nem fozne az biztos.
2011. febr. 20. 13:38
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor kínais csomag, úgysem használják fel azt sem, de fillérekből megvan. :)
2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Anyuka-apuka tea, gyerek csoki, báttynak nem tudok.
2011. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Teara en is gondoltam, valami igenyesebb kiszerelesben, apuka ugyis odaig van, ha iszok egy bogrevel, mert "very very british". Kislanynak gyongyfuzo keszlet, azon kivul mar komolyan mindene megvan. Batty az nagy kerdes. Ez ugye akkor bucsura jo lesz es husvetra tenyleg nem kell semmi?
2011. febr. 20. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Én mondtam a teát

Szerintem ezt húsvétra, nem nagy dolog egy kis tea, vagy egy tábla csoki.

Búcsúajándéknak nem tudom miket szokás.. :/

2011. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele, hogy használják-e, vagy sem az ajándékodat? Mondjuk a Rubik kockát miután lekoppintották, nem nagyon tartják magyarnak a külföldiek. (Amúgy sokan ki sem tudják rakni, meg nem érdekli őket. Nekem is van, még életemben nem próbáltam vele bármit is kezdeni.) Ennyi erőből 1 golyóstollat is vehetnél nekik, C-vitamint, vagy gyufát, mert az is magyar találmány. És ezeket tudnák hasznosítani. A Tokaji pedig megint olyan, hogyha nem isznak bort, akkor nem isszák meg. De lehet, megőrzik valami különleges alkalomra. Végülis nem dobták ki.

Mért nem veszel nekik Mo-ról albumot? Az az egész családnak lehetne ajándék, és meg van oldva. Ha nem kell nekik, eltüzelik, vagy kidobják. Beleírhatod az elejére, hogy emlékül az x idős ittlétnek. Vagy hasonlót. Személyes lenne, amellett magyar.

2011. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, de ha nem szokas, akkor ok se adnak nekem es az nekik lesz kellemetlen. (plane, hogy akkor van a szulinapom amit tudhatnak a szerzodesbol, de nem hiszem, hogy emlekeznek) Es akkor mi legyen a bucsu?? :( Teljesen elvagyok keseredve semmi otletem nincs, raadasul a keret is szukos.
2011. febr. 20. 13:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Na, ez az album dolog tetszik, szulok, kislany letudva, a battynak meg kell valami. Neki karacsonyra alkoholos italt vettem diszdobozban, poharkaval es neki az tetszett is, de most nem szeretnek, mert milyen mar, hogy folyton itatom, mintha alkesz lenne. Bort isznak, heti rendszeresseggel, csak a tokajit nem. :(
2011. febr. 20. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!