Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének sokan,...

Miért néznek hülyének sokan, azért mert nekem nem lételemem a pénz? Leszarom a pénzt! Miért tartozik ez másokra?

Figyelt kérdés
Nekem a pénz egy felesleges semmi,ami csak elbutitja az embert,nekem mindig elég volt annyi amennyi éppen kell!Soha nem akartam gazdag milliomos lenni!Pedig lehettem volna és most is lehetnék ha nagyon akarnék!De mindig megkapom itthon is és máshol is,hogy mi az hogy engem nem érdekel a pénz?Nem fogják fel hogy az nekem csak egy eszköz és nem a boldogságom mint más embernek!Mindig azzal jönnek,hogy bezzeg a xy testvére már rég megszette magát 26 évessen svájcban és bla bla bla!Hol nem szarom én le a másikat?Én soha nem foglalkoztam és irigykedtem másokra és nem is érdekelt mennyi pénze van akárkinek is!Mit kell mindig ezzel basz.tatni a másikat?Félre ne értsétek nem vagyok csóri igyénytelen,csupán én feleslegesnek találom ezt amit egy két ember elpazarol az életéből a pénz hajhászásra,csak azért hogy minnél több legyen és elmondhassa hogy ő neki mennyi pénze van és villoghat a családja és a haverok elött!Én ettől hányok úgy ahogy van!Miért kellene nekem a többi bírkát követnem?
2011. febr. 20. 14:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Mert az emberek pénzből élnek. Próbálj meg hajléktalan lenni, és munkanélküli. Akkor majd örülnél, ha pénzhez jutnál!
2011. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
es mi a kerdes?
2011. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Tökre egyet értek veled. Én is sokszor hallom, h milyen hülye vagyok, h pedagógusnak mentem mert ebből nem lehet meggazdagodni, de én ezt szeretem csinálni... Miért mennék olyan helyre dolgozni ahol ugyan keresek egy rakás pénzt de úúútálom amit csinálok?
2011. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért néznek hülyének, mert manapság nem ez az elfogadott. manapság pénz központű világot élünk. a pénz miatt emberi életek mennek tönkre, ha az emberek nem tudják azt használni, de mindenképpen függés alakul ki, a pénz és az emberek között. mivel ha bent élsz, a civilizációban, lételemed a pénz. pénz nélkül még koldus sem lehetsz, mert annak is kell pénz, hogy legyen mit ennie, innia, stb.
2011. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Mert az emberek pénzből élnek. Próbálj meg hajléktalan lenni, és munkanélküli. Akkor majd örülnél, ha pénzhez jutnál!


Jóvan látom megláttad te is a lényeget.....

2011. febr. 20. 14:26
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Úgy gondolom, akkor tudnád értékelni a pénzt!
2011. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

teljesen igazad van, de találd meg az arany középutat!


Az emberek fiatal korukban feláldozzák az egészségüket a pénz hajhászásáért, és öreg korukban pedig mindenüket odaadnák az egészségért.


Ismertem egy öreg párt. A bácsi mészáros volt, és minden húsmérésnél csalt, a kertjükből a gyümölcsből pálinkát főztek, és bögrecsárdát csináltak. A szegény testvérük gyerekeinek egy mellényt adtak sok-sok év alatt. Nekik nem volt gyerekük, mert nem kellett....

A végén egymás elől ddugdosták a kiló (!) aranyaikat.

A néni sámliról kapált, mert a földet nem lehetett "haszon" nélkül parlagon hagyni, hordta a pénzt az orvosoknak, de az öregségén nem tudtak segíteni ...

2011. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érdekes van munkám,mégis értem a kérdezőt,mert tök más hajlékatallnak lenni,éhezni,mnt munkáért fizetést kapni,vgay amikor a valagam is pénzel törlöm,hogy szomszédnak megmutasshassam na én ilyen f*sza gyerek vagyok,de neked nem adnék 10 ft se ha éheznél...Amúgy azok nem értékelik a pénz akik a semmiért kapnak fizetést,sokan vannak igy sajnos manapsgág a kapcsolatak végett.Valaki a 100 ftnak is öröl is megbecsüli.
2011. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Nincs sok értelme a kérdésednek, de mostmár mindenki boldog hogy ezt tudjuk.
2011. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így szól egy mondás: az emberek negyven éves korukig feláldozzák az egészségüket a pénzért, utána pedig a pénzüket az egészségükért.

Itt is érvényes kellene, hogy legyen az arany középút. Csak ez egy mókuskerék, ha beszállsz, nincs kiszállás.

2011. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!