Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire gyenge?

Miért vagyok ennyire gyenge?

Figyelt kérdés

Tettem már fel itt kérdést a problémámmal kapcsolatban, viszont a helyzetem még nem oldódott meg.


Előzmény: Én 26N, ő 46F.

kb fél éve ismerkedtünk meg, idővel megjelentek az érzelmek közöttünk. Rengeteget beszélgettünk, elég jól megismertük egymást, olyan ő nekem, mint a lelki társam. Ő elvált, van 2 kamasz gyereke, akik nem vele élnek.


Az a gondom, hogy bár nagyon szeretném, nem történik közöttünk semmi (puszi és nem több).


Amikor erről beszéltünk, elmondta, hogy a korkülönbségből nekem lennének hátrányaim, ő már kissé fásult, és a monológja végén közölte, hogy ezzel engem szeretne megvédeni.


Megértettem, szerettem volna így kimászni ebből a helyzetből, de nem megy.


Eltelik pár nap, aztán 1 sms, arra válasz, abból beszélgetés, és mindig az a vége, hogy bár szeretjük mi egymást, mégsem legyen ebből inkább semmi.


Nem értem miért zárkózik el ennyire az érzelmei elől. Próbálkozom, de falakba ütközöm. Eljött már az a pont, hogy bizony hátraarc a részemről, de nem megy.


Ezzel ő is hasonlóképpen van, nem megy könnyen az elszakadás a másiktól.


Már arra is gondoltam, hogy a szomszéd országba költözök (Sopronban élek, nincs messze) hogy könnyebb legyen felejteni...


Miért vagyok ennyire gyenge? :(


2011. febr. 20. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nincs másik "kapcsolata".
2011. febr. 20. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor impotens, csak nem meri megmondani. Nem igaz, hogy egy 46 éves férfi ne kívánja meg a huszon éves lányt, ha máshol nem elkötelezett, vagy a fiúkat szereti, te csak alibinek kellesz.
2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azert nem akar veled kapcsolatot,mert o mar nem akar gyereket. te viszont majd szeretnel gondolom. ez is egy ok na meg a 20 ev korkulombseg
2011. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, te mosol, meg főzöl rá. Majd bolond lenne elkötelezni magát. Ha meg még ez sincs, akkor nem is pasi az illető, hanem hal. Zavard el, mert a te időd megy el...
2011. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony, lehetnek rossz emlékei a házasságról, nem tudni, hogy valóban ismeritek-e egymást. Szerintem azért tarts egy kis szünetet, próbálj másfelé keresgélni, vagy menj el Ausztriába, vagy bárhová, és majd a többit az idő megmutatja.
2011. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lelki ismeretes h rád is gondol!amugy nem kell mindenbe a rosszat lántni.lehet hogy még gyereket is szeretne.am kikéne probálni egymást minden téren.
2011. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja.és kitérdekel a korkülönbség?elöző voltam
2011. febr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem próbáltál vele erröl nyíltan beszélni? Ha a lelki társad, akkor el kellene mondanod neki, hogy te szeretnél ennéll többet, miért zárkózik ennyire töled el? Talán akkor konkrét válasz kapnál a kérdésedre,(nem akar több gyereket, vagy bármi más) és nem kellene annyit filózni. Akkor talán könnyebb lenne túllenni az egészen, és könnyebben menne a felejtés is (nem kéne ezért elmenekülni otthonról). Arról nem is beszéltem h talán erre vár hogy te kezdeményezz,(h ne ö legyen az aki 20 évvel idösebb, és elcsavarja a fejed, hol ott lehetnének más lehetöségeid is)ki tudja?

Egy meghitt pillanatban sztem kérdezz rá, és meglásd megoldódik a nagy rejtély! Sok sikert, és szoritok neked!

2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szerelmi kapcsolatnak az a lényege, hogy magától működik. Ha nem működik, akkor nem szerelmi.
2011. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!