Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok után egy barátomnak...

A lányok után egy barátomnak hitt emberben is csalódtam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkit érnek ilyen csapások, de én határozottan villámhárító lettem.

Már egy ideje csak pofonokat kapok az emberektől. Ez a sok negatív dolog miatt kilátástalannak érzek néhány dolgot.

pl.: még nem volt barátnőm. a "barátomban" csalódtam (hetero vagyok, tehát nem párkapcsolatról van szó).

Meg másokban is. Olyan emberekben akiket másnak gondoltam, mint a többiek, de kiderült, hogy ők is ugyanolyanok...


Nem akarok belemerülni az önsajnáltatásba, mert az csak árt, ezért lehet hogy kicsit értelmetlenre sikeredett ez az egész mondóka.


Hogyan tovább?

írhatjátok, hogy ismerjek meg új embereket. de most valahogy nincs kedvem.

csajozni sincs már régóta kedvem, mert a lányok igen korán elvették tőle a kedvemet.

úgyhogy most nagyon magamra maradtam. A kilátástalanság és folyamatos csalódás miatt már nem látom az élet értelmét.


nem is tudom mit várok el. csak ki akartam magamból adni.


22f


2011. febr. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit túldramatizálod ezt a csalódás témakört. Nekem is van, hogy csalódok a barátnőimben, lehet, hogy egy kis ideig haragszok valakire, de ennek nem kell végérvényesnek lennie. Persze biztos vannak rossz tulajdonságaik az ismerőseidnek, de kinek nincsennek? Neked is vannak. Lehet, hogy jobban éreznéd magad, ha megpróbálnád azokkal helyrehozni a kapcsolataidat, akikben csalódtál, ha emiatt érzed magad letörve.
2011. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikeres lehetsz például a munkádban. Képezd magad tovább, stb.
2011. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy a gondolatok megvalósulnak? Mert ez igaz, kétség kívül. Ha magadról negatívan godnolkodol, akkor bizony negatív érzelmeket sugárzol madból, és negatív figurákat vonzasz magadhoz. Vannak akik a barátokat, szerelmes táresakat arra használják, hogy panaszaikat elmondhassák, vígaszt találjanak, esetleg másokat ócsárolva még a maguk kis jelentéktelen személyét is valamennyire pozitívnak állítsák be. Szóval csupa olyan beszéd, ami abból indul ki, "én egy kis szupersenki vagyok, mégse sajnál senki.."

Szóval ha nálad is ez a helyzet, akkor sürgősen veygél egy 180 fokos fordulatot, építsd fel magad egy igazi emberré, és sugározz pozitív gondolatokat. Ha megjátszod magad, az nem érvényes. Tehát ha továbbra is leértékeled magad, de megjátszod az ellenkezőjét, akkor nem fog összejönni. Ezért írtam, hogy "építsd fel magad".

2011. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!