Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az alkalmas hely...

Mi lenne az alkalmas hely első találkozáshoz?

Figyelt kérdés
Van egy német fiú, akivel már nagyon jóban vagyok. :) De eddig csak neten tudtunk beszélgetni. Úgy alakul, hogy júniusban ide tudna jönni. Mi van, ha mégsem vagyunk szimpatikusak egymásnak? Mégiscsak Németországból jön ide... Hogy kéne találkoznunk?
2011. febr. 21. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Első randikon én mindig kötetlen, nyílt, non-profit helyekre megyek, ahonnan nem nehézkes távozni, ha nem jól alakulnak a dolgok. Hogy Németországból jön, az ne érdekeljen, ő vállalta a dolgot. Ha nem tetszik, ugyanúgy leléphetsz.

Szerintem sétáljatok valami jó kis parkban, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást.

2011. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de mégis furcsán nézne ki, főleg, hogy nagyon jóban vagyunk. :(
2011. febr. 21. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint a hely, vagy az, hogy ha nem jön be, akkor elköszönsz és hazamész?

Szerintem az, hogy jóban vagytok, még nem obligáció számodra, hogy több is legyen köztetek. Ebben is benne van, hogy nem lesz semmi több. Ha tényleg jóban vagytok, akkor ezt meg is mondhatod neki, de attól még továbbra is beszélgethettek, elvégre két felnőtt ember el tudja fogadni, ha a másik nem vonzódik hozzá, de a barátja azért szívesen lenne.

2011. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, igazad van. Csak nagyon izgulok, remélem, minden rendben lesz... :)
2011. febr. 21. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi én apárommal ittasan jöttem össze és az első igazi randink előtt tökre paráztam, h. lehet nem is fog bejönni józanul :-)

Mi amúgy moziba mennünk,de előtte beültünk egy kávézóba, ahol süti si volt és így tudtunk dumálni.Még mindig együtt vagyunk, szóval nyugi, ha nem jön be akkor csak maradtok barátok és kész.

2011. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
használj webcamot akkor már nagy meglepi nem fog majd érni. Miért nem ezt tezed, nem értem.
2011. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 habibi ***** válasza:
szia, nyugi, ne a külsejébe szeress bele, hanem magába az emberbe.
2011. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!