Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mostoha szülőtök?

Van mostoha szülőtök?

Figyelt kérdés
itt inkább a 15 év környéki lányokat kérdezném akinek elváltak a szülei és az anyukájuknál laknak és az apukájukkal tartják a kapcsolatot és az apukájának van élettársa.Ti hogy jöttök ki az apukátok élettársával?ha rosszul mi a probléma miért jöttök ki rosszul??
2011. febr. 21. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én már 19 vagyok 14 éves voltam mikor anyu összeismerkedett egy férfival ( már házasok és van egy közös gyerekük) Eleinte utáltam majd kijöttünk most megint utálom, mindenbe beleszól azt hiszi még nevelhet
2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most 16 éves vagyok,de 9 éves voltam amikor a szüleim elváltak.Anyummal maradtam,és neki pár hónapra rá már lett egy párja,aki hozzánk is költözött az albérletbe.A mostoha apámmal nagyon jól kijövök már az elejétől is,olyan vicces,jó fej.Néha vannak dolgai,de a hülyülés az több szokott lenni.Bár most hogy egyre flegmám vagyok,néha felemeli a hangját,hogy figyeljek már arra,hogy kivel beszélgettek így,mert anyu nem a barátnőm,hanem az anyám.Ilyenkor mindig bocsánatot kérek,mert igaza van.Apum a válóper után 1 évvel újra nősült.Ott már két gyerek van,mert a feleségének volt egy kisfia,és nemrég született egy közös kislányuk is.De a mostoha anyám is egy tündér..Nem tesz különbséget a gyerekei között,engem is ugyanúgy szeret mint a fiát, lányát.Nemrég megkérdeztem,hogy miért ilyen rendes hozzám.Azt mondta,hogy ha apu elfogadta az ő fiát,és sajátjának tekinti,ő neki is minimum így kell viszonyulnia apu lányához(hozzám) Így én szerencsés vagyok mert mindkét mostohámmal nagyon jóban vagyok..
2011. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,Azt elfelejtettem megírni,hogy anyu amikor férjhez ment a mostohaapámhoz,azóta már nem albérletben lakunk,hanem a mostohaapám kertes házában.(a felét nászajándékba ráíratta anyura)
2011. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de jó neked..... engem a mostohaanyám 5 év után se képes elviselni pedig apukámmal van már két közös gyerekük és nemsokára összeházasodnak
2011. febr. 21. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 19, anyuék 14 éves koromban váltak el.

Apunak akkor már volt valakije, aki már a felesége és van egy közös gyerekük. Jól kijövök vele, bár eleinte nem álltam szóba vele, csak kb másfél éve...

Anyunak csak egy éve van barátja, ő már itt lakik, de vele az első perctől fogva jól megvagyunk.

19/l

2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen kaptam "mostohát". Elöszőr utálkodtam vele, meg féltem hogy "elveszi" tőlem aput. De mára, nagyon jó barátnők lettünk. Sokkal többet beszélek vele, mint apuval:)

23/L

2011. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pici voltam amikor elváltak, apukám azóta egyött a 25 éves kis krvájával, gyerek nincs mert már nem lenne feszes a hasa, anyám meg egy aberrált baromhoz ment férjhez, akit amúgy kilakoltattak volna a félhülye gyerekével együtt.
2011. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 vagyok,mondjuk nekem nem elváltak a szüleim,hanem Anya meghalt még kiskoromban.Apának nagyon sokáig nem volt komoly kapcsolata,akik voltak azokat nem is tekintettem "mostohának" csak Apa barátnőjének vagy valami ilyesmi. :) Most azonban végre megismerkedett valakivel,akit tényleg nagyon szeret (látni rajta).Én is nagyon szeretem őt.Olyan aranyosak együtt.A mostohám egy tündér,nagyon szeret engem,sokat segít.A legutóbb (ezt muszáj megírnom) ott kellett aludnom náluk (a hugával lakik) és olyan jó érzés volt reggel onnan suliba menni.Csinált nekem uzsonnát (Apa max pénzt szokott adni büfére). :) Úgyhogy szerintem mostoha és gyerek függő,hogy ki hogyan viseli el a másikat.Én már kitaláltam,hogy ha ideköltözik hozzánk és jobban összeszokunk akkor anyának fogom szólítani. :)

2011. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt mostohaanyám 15 évesen akkor se szívlelt és 13 évvel később se bír!
2011. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!