Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogyan és mennyi...

Lányok, nők! Hogyan és mennyi ideig készültetek a szerelmetek születésnapjára, és mivel leptétek meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Lávalámpát kapott mert már hónapok óta leste, hogy vajon neki honnan lehetne egyik barátunkéhoz hasonló:D

Persze nem bírtam ki odaadni a szülinapján, megkapta azelőtt:D

De nagy volt az öröm.

Ezen kívül egy "Trianon" tortát is kapott (Fele kakaós, fele csokoládé öntetes, rigójancsihoz hasonló ízű).

Régebben én sütöttem a tortát, de idén nem volt lehetőségem ezért vásároltam.

2o-L 21-F

2011. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sütöttem neki tortát, hát már 2 héttel ezelőtt nézelődtem receptek között, több órát válogattam :) Fél óra alatt megcsináltam.

Meg vettem neki parfümöt, azt is válogattam vagy 2 órán át :DD


16/L

2011. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, hol találtad a lávalámpát? Mostanában volt a születésnap? Csak mert pont lávalámpát keresek.


Mind a kettőtöknek ment a zöld tappancs. :)

2011. febr. 21. 18:59
 4/10 anonim válasza:

Énis sütöttem tortát, citromosat :) De már egy hónappal elötte elkezdek gondolkodni, hogy mit kéne venni, meg hogy hogy legyen, mert ezzel mindig nagy bajban vagyok, de megéri. :) És parfümöt vettem neki, mellé egy hatalmas plüssmacit. :)


18/L

2011. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy lámpás üzletben, a városban. De hétvégén jártunk a PRAKTIKER-ben ott is volt ugyanolyan árban, csak nem volt annyi választék. Be kell nézni. Egyébként villamossági üzletekben érdemes keresgélni.

Szerintem a "rakéta" alakút érdemesebb megvenni, bár kinek a pap.

A szülinap most volt, hétvégén ünnepeltük:)

2011. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én a párom születésnapjára egy hónappal előtte elkezdtem készülni,mivel meglepetés partyt rendeztem neki azokkal akiket szeret.Mire hazajött a munkából mindenkit ide rendeltem és betuszkoltam a szobába őket nagy meglepi lett:)

Szeretett volna az autóba egy pendrive-s magnót csak sajnos az nem sikerült,hogy be legyen szerelve mire beül a kocsiba:( de így is nagyon örült neki.A tortát megrendeltem a motorjának a fényképével tehát így nagyon jól sült el a szülinapi meglepetés:)

2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lávalámpát praktikerben láttam nemrég elég jó áron,nézd meg a honlapjukat


az első együtt töltött szülinapjára megleptem és "elraboltam".anyukájával összecsomagoltattam 2 váltás ruháját,fürdőnadrág,papucs,foglaltam egy házikót egy csendes üdülőhelyen,és leléptünk 3 napra:) plussz kinéztem egy hangulatos éttermecskét,rendeltem egy kis tortát...minden éven visszajárunk oda


a második együtt töltött szülinapra fogalmam nincs mit kapott,a harmadik előtt 1 nappal meghalt olyan aki fontos volt igy elmaradt az ünneplés,egy nagy plüsst kapott,ha nem együtt alszunk,azzal alszik a mai napig


idén nyáron jön a 4. együtt töltött szülinap,még nem döntöttem el mennyire legyen vidám meglepi,előtte nap az 1 éves évfordulója a halálesetnek...

N

2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, nagyon jó kis szülinapokat csináltatok a szerelmeiteknek. :)

Az ötleteket is köszönöm, mindenkit felpontoztam.


Utolsó, részvétem az elhunyt miatt, a vidám meglepetést akkor rakd egy kicsit későbbre, megérdemlitek, hogy ettől függetlenül is jól érezzétek magatokat.

2011. febr. 21. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hónapig, de az csak a kis jövevénytől függ,hogy vajon igazi szülinapon érkező ajándék lesz-e.Ami biztos,hogy nagyon közel hozzá.:)Szóval,ha itthon leszek még/már,akkor kap tortát,ha nem, akkor "be kell érnie" az újszülött kislányával:)
2011. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első szülinapja, amit együtt töltöttünk, nem sokkal azután volt, hogy járni kezdtünk, így arra az első szex volt az ajándékom :)

A következőre meglepetés bulit szerveztem neki, az összes haverja és a bátyjáék is eljöttek a Trófeába és nagyon jól sikerült, mert nem sejtett semmit! Annyira meglepődött, hogy percekig meg sem tudott szólalni, csak hitetlenkedett és szorongatta a kezem :))) Olyan jó érzés volt, életem egyik legjobb stresszelése volt összehozni :)

A következő szülinapjára Heineken sörösüveg kupakját ábrázoló túrótortát csináltattam neki a kedvenc cukrászdájában, iszonyú finom volt!

Azóta meg csak sablonos ajándékokat kap, mert soha nem viszonozta és meguntam, hogy csak nekem fontos az egész....

2011. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!