Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatotokban ki az...

A kapcsolatotokban ki az "okosabb"?

Figyelt kérdés
Ki az aki több mindent tud? Akár nyelvtani vagy történelmi dolgok. Nálunk barátom nagyon okos én pedig hiába járok egyetemre nagyon nem vagyok képben alapvető dolgokban. Az, hogy egyetemre járok tényleg véletlen jött össze. Kit mennyire zavar amugy, hogy ő a barátnőjéhez/barátjához képest nagyon buta?
2011. febr. 21. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Férjem szerint ő, szerintem én :-) Amúgy szerintem intelligencia szerint én, viszont ő jobban otthon van a világ dolgaiban.
2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 1-1 az állás!
2011. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Hááát,én még nagyon fiatal vagyok,a barátom is,bár ő már nagykorú,ezért ő az okosabb:) Lassan megy egyetemre,én meg még csak most kezdtem a középsulit. :$$

16L/19F

2011. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Ő az okosabb, mind tanulmányilag, mind a világ dolgaiban. De nem is baj, hisz a ő a Férfi, nekem ez így helyes, hogy ő az okosabb. :D
2011. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon jó, ha nagy az intelligencia különbség. Még úgy elmegy, ha egyik a másikat okosítgatja, de hamarosan az "aranyos kis buta" minősítést kapja a gyengébb fél."(aranyos kis buta nőt keresek napi használatra") Igyekezz felnőni hozzá. Van esélyed az egyetemen. De az se lenne jó, ha az életetek egy folymatos "KIMITTUD" lenne. Legyen mindenkinek egy területe, ahol jártas, ügyes művelt.
2011. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kiegyenlített a helyzet. Van, amiben én tudok többet, jobban képben vagyok, van, amiben ő.

pl. műszaki dolgokhoz ő ért, de a hivatalos leveleket stb. mindig én írom, intézem.

Nem akartuk/akarjuk soha lekörözni egymást, ha valamit én nem értek, akkor ő magyarázza el, ha ő nem érti, akkor én magyarázok.

2011. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a párom, de párom azt mondja, hogy ami engem érdekel, és az én témám abban én ami az övé abban ő. És ebben van is vmi, én soha nem leszek okos a programozásban, meg nem is érdekel, ő pedig a gyerekekhez nem fog soha úgy érteni mint én, és nem is érdekli. Ez így van jól. Amúgy az általános intelligencia szintünk hasonló, ezért is jövünk ki jól, mert akárki akármit mondd, ez fontos egy kapcsolatban. 24N
2011. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Párom nem tud helyesen irni,engem meg nem érdekel a töri:)

Mindkettőnknek két műszakis diplomája van,van amit ő ért jobban,van amit én,de nincs egyikőnk okosabb a másiknál,már egyetemen is rengeteget tanultunk együtt,én is tudtam neki segiteni (beadandói nagy részét én irtam,meló közben nekem volt időm rá),ő meg rengeteget magyarázott olyat amit nem értettem meg a tanár magyarázatából...


ő életem párja...de ha valami folytán mégsem lennénk örökké együtt,sose kezdenék buta pasival,nekem kell hogy ha kérdezek,tudjon válaszolni a melómmal kapcsolatban is,és nincs is jobb mint szakmai kérdésekben vitatkozni...



de az okosság nem attól függ hogy hány évszámot jegyeztél meg töriórán,engem sose érdekelt,de ettől nem vagyok hülye...

23/N

2011. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Az a lényeg, hogy ne legyenek hatalmas társadalmi különbségek köztetek, ha hosszú kapcsolatot akarsz.

Hogy ki okosabb, az nem számít.

2011. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

A párom (nő) diplomás, főiskolát végzett. Szakmájában nagyon jó és elismert, de általános műveltségben, helyeírásban, matematikában én vagyok a jobb.

Ezt Ő is tudja és nem haragszik érte, elismeri.

Nekem, sajnos csak egy szakmunkás bizonyítványom van.

2011. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!