Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem apámat, miért mond...

Nem értem apámat, miért mond ilyet? Hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés

Ülünk délután 6-kor a kávézóban.Kávézunk.

Azt mondja,hogy kell neki egy süti,rendelek utólag és helyébe is hozom.Azt mondja,hogy el se akart jönni,de félt,hogy én majd megkínzom.Annyira szemét dolgokat mond,nem normális,én hogyan tudnám megkínozni? Az embert kínozni ostorral meg nem is tudom mivel szokták,nem az,hogy én fizetem a kávét,meg hozok neki sütit meg minden!És délután még kérdezte is,hogy akkor megyünk-e kávézni?

Anyám szerint mindig is voltak beteg gondolatai,de attól még annyira sz*ul esik!


2011. febr. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlreagálhattad. Szerintem átvitt értelemben gondolhatta, hogy nem volt kedve, de nem akarta, hogy megsértődj
2011. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Az én apám is elég fura tud lenni. Vannak depressziós időszakai, öröklött.
2011. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!