Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bonyolultak ezek...

Juhász Bettina kérdése:

Miért ilyen bonyolultak ezek a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 22:19
1 2
 1/17 dag ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és nem vagyok bonyorult!
2011. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
ismerd ki,legyél vele mindig jó,szeresd jobban magadnál is,akkor megnyilik,megbizik benned,és ha nem csalódik,örökké szeretni fog téged
2011. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát magamnál tuti jobban nem fogom szeretni, amúgysem tudom eléggé szeretni magam
2011. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy nem is bonyolultal azok a férfiak, csak Te vagy túl egyszerű. Az éremnek mindig két oldala van.
2011. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus költői kérdés...
2011. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
és tudod,a kőltői kérdésekre sohasem kapunk választ.....
2011. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én olyan egyszerű vagyok mint a faék. 23/F
2011. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

a férfiak nem bonyolultak, sőt, meglehetősen szimplán gondolkodnak, náluk kb. két lehetőség van ami szóba jöhet: "igen v. nem" :)))


a nők viszont meglehetősen kiismerhetetlenek, konbinálnak jobbra-balra és valószínűleg emiatt (a saját gondolatmenetük miatt) vélik a férfi egyedet bonyolultnak!


régebben én sem így láttam, ezt de mára "megvilágosodtam" valamennyire, s jókat nevetek a nőtársaimon,amikor hozzád hasonlóan vélekednek a férfiakról! :))) (holott, "bennünk" van a "hiba")

2011. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]

a nőket megfejtették

2011. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sem túl bonyolultak a férfiak: ha éhes eszik, ha álmos alszik. Teljesen következetesek. Mindent ki kell mondani és szájbarágósan elmagyarázni de akkor megértik.Feltéve ha megakarják.


Viszont van egy fiú aki uhh hogyis mondjam, sokkal bonyulultabb mint az összes nő együtt.:)


L/19

2011. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!