Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már olyan, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szakítottatok esküvő előtt és mégis lett esküvő? Mi lett veletek azóta?

Figyelt kérdés
Pánikroham, rossz megérzés gyötri a páromat. Szeret, de fél az esküvőtől. Én meg már így lefújnám, pedig szeretem, csak nem akarom, h így esküdjünk. Nem szakítottunk, csak mivel csúnya így a dolog, hát kérdezem, volt, aki szakított ezért, és mégis meglépte, az írjon.
2010. júl. 15. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
engem is végig 1 éven át rossz megérzés gyötört..kiderült végig csaltak szóval a női megérzés hibátlan és nem csak hisztiroham.Szerintem csak fél az elkötelezettségtől én inkább halasztáson gondolkoznék míg el nem dönti magában mit is akar.
2010. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem egyedi eset, 2 hónap múlva esküvő, apróbb dolgokon mi is pánikolunk, persze attól még megtartjuk az esküvőt... Egy két durvább veszekedés is van, de nálunk ez szokott lenni, temperamentumosan élünk... :D Szóval sztem ne aggódj, adjatok időt magatoknak és kommunikáljatok!
2010. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, és nem is tudom elképzelni, hogy valaha is összeházasodjak valakivel, aki egyszer már visszakozott. Ez nem olyan, amin gondolkodni kell. Ha úgy dönt, hogy nem akar házasságot, akkor az számomra jel, hogy nem tervez komolyan velem, nem tudja elkötelezni magát.

Ez olyan, mintha megkérném, és nemet mondana.

2010. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Az egyik barátnőm 1 héttel az esküvő előtt pánikolt be, lemondták, szakítottak. Fél évig külön voltak, nem is találkoztak.Aztán újra elkezdtek randizni, egy évvel a lemondott esküvő után végül csak összeházasodtak. Már 2.5 éves a kisfiuk, most várják a második babát :-)
2010. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Levendula05 ***** válasza:
14%

Minek esküvő egyátalán??

Én már a szervezés elkezdésénél bepánikoltam, szépen le is fújtam. Most már a gyűrűt sem hordom, mert minek. A boldogság és az összhang a fontos, nem a külsőségek+ a papír.

2010. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy van. Ez azok miatt a gyökerek miatt van, akik meggondolatlanul, divatból házasodnak, hogy qrválkodhassanak a szép ruhájukban, a nagy csinadrattával, aztán 2-3 év múlva nagy veszekedések közepette elválnak (bocs a csúnya beszédért, de mostanában annyi ilyen képmutató van körülöttem, hogy ihaj). Aztán a normális ember az ilyen köcsögök miatt parázik a házasságtól. Ne szakíts, kérdező, a párod normális ember, csak ebben a gyökér világban mindig a normális emberek pánikolnak - sajna lassan már azt kell mondanom, hogy természetes, hogy az érző, értelmes ember mindentől fél. Beszélgess vele sokat... esetleg rendezzetek kisebb esküvőt... lehet, hogy csak a csinadratta miatt fél.
2010. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11.27. folyt.: mármint ezt a persze, hogy van-t arra értettem, hogy sokan vannak, akik bepánikolnak az esküvő előtt. Pl. az én párom is ilyen, hasonló szitu, a szülei anno nagyon undorító módon váltak el, még több mint 10 év múlva is pereskedtek, a gyűlölködésükre a gyereküket (őt) használták fel, ezért hát ösztönszerűen fél a házasságtól.
2010. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a procedúrától félsz, sétáljatok be az anyakönyvvezetőhöz 2 tanúval, és házasodjatok össze. (Erre még költeni sem kell, 0 Ft-ba kerül.)

Ha elkötelezni nem akarod, akkor úgy fair, hogy nem rabolod a párod idejét, hanem szépen elbúcsúztok egymástól, és megadod neki az esélyt, hogy találjon olyan párt, aki vele akarja leélni az életét.


Neked is, és annak is mondom, aki lefújta az esküvőt és nem hordja a gyűrűt, de nagyon büszke az összhangra: valóban nem a papír a fontos, hanem az elköteleződés szándéka, ami viszont sajnálatos módon a papírban testesül meg. Minden más mellébeszélés.

2010. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, félreértettem, 11:37 vagyok.

Tehát még egyszer: ha a párod fél a felhajtástól, és ha ő nem akar elköteleződni.


Egyébként én a helyedben valószínűleg lefújnám...

2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha ennyire fél a párod,akkor ne házasodjatok.Adjál neki időt,hogy felkészülhessen teljesen a házasságra.Nehogy aztán a kapcsolatotokon csattanjon a mostani pánikolása.Úgyis érzed te azt,hisz te vagy benne a kapcsolatotokban,hogy mennyire jó,vagy mennyire nem.Ha jó,akkor semmi gond,egyszerűen csak éljetek boldogan tovább úgy mint idáig,és mikor már felkészült a párod is a házasságra,elég akkor megtartani az esküvőt.

Az elkötelezettség nem a papírral kezdődik,hanem a közös élet felépítésének az elkezdésekor.Mikor közösen vesztek egy lakást,közös babát vállaltok...Ezek is megmutatják egy kapcsolatban ugyan úgy mint az "igen",hogy már tudod hogy a másikkal akarod leélni az életed.

Tehát kérdező nehogy szakíts,csak adj neki időt.De azt annyit amennyire szüksége van.Egy másik kérdés válaszaként olvastam,hogy az egyik fél panaszkodott,hogy x éve házasodtak össze,de a párja még akkor sem akart,és a válaszoló meg van sértve és fel van háborodva,hogy a házastársa nem fogja fel agyilag hogy már házasságban él.Csodálkozik?Csodálkozok.

2010. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!