Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szem tabi kimaradt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szem tabi kimaradt és pont most váltanék másik fogamzásgátlóra mi a teendő?

Figyelt kérdés
Samba fogamzásgátlót szedtem eddig, de problémáim adódtak vele, és váltanom kell Yasminelle-re. De pont ma vettem észre hogy egy szem tabi valahol kimaradt vagy a barna vagy a fehér sajnos nem tudom. Ilyen még sosem fordult elő velem, és nem tudom mikor történt. Még van egy szemem a Sambából, most mit tegyek? Vegyem be és szünet nélkül kezdjem el szedni akkor a Yasminelle-t?
2010. máj. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
megkérdeztem egy netes orvostól, nemsoká válaszol!
2010. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tessék:


Samba fogamzásgátlót szedtem eddig, de problémáim adódtak vele, és váltanom kell Yasminelle-re. De pont ma vettem észre hogy egy szem tabi valahol kimaradt vagy a barna vagy a fehér sajnos nem tudom. Ilyen még sosem fordult elő velem, és nem tudom mikor történt. Még van egy szemem a Sambából, most mit tegyek? Vegyem be és szünet nélkül kezdjem el szedni akkor a Yasminelle-t?



Én sohasem szoktam egyik gyógyszerről a másikra váltani, mindig tartatok egy ciklusnyi szünetet.

2010. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta nyugodtan szedjem tovább a Yasminelle-t úgy ahogy a Sambát szedném. De a Sambára az van írva ha kimarad egy szem akkor ne tartsak majd szünetet...
2010. máj. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!